Wojewódzkie Igrzyska Dzieci SZS w Badmintonie Drużynowym zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem w kategorii dziewcząt. W rywalizacji wzięło udział 10 szkół. Dziewczęta w składzie Maja Maścibroda, Alicja Wójcicka, Julia Stopa. Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 4 w Zamościu okazały się najlepsze w województwie i uzyskały awans do finałów ogólnopolskich. Wynik ucieszył trenerów, bo badmintonistki z „czwórki” były o rok młodsze od swoich rywalek. Chłopcy z naszej szkoły także mogą się pochwalić dobrym występem. W gronie 9 najlepszych w województwie drużyn szkolnych zdobyli brązowy medal i dali trenerom powód do zadowolenia. Szkołę Podstawową nr 4 reprezentowali: Bartłomiej Pióro, Ksawery Ścibak, Bartłomiej Dobosz, Hubert Dudek i Patryk Sikora, którzy zapowiadają walkę o „złoto” za rok.

Wyniki:

Dziewczęta:

1 miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 w Zamościu,

2 miejsce Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie,

3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie,

Chłopcy:

1 miejsce Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej,

2 miejsce Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie,

3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 w Zamościu

 

.

Skip to content