Szanowni Państwo,
w związku z tym, że ósmoklasiści wkrótce staną przed wyborem swojej dalszej drogi edukacyjnej, chcielibyśmy zaprezentować ofertę Wojskowego Ogólnokształcącego Liceum Informatycznego w Warszawie, jako jedną z alternatyw kolejnego etapu kształcenia. Naszą propozycję kierujemy do młodzieży z całej Polski, zarówno z dużych miast, jak i małych miejscowości.
Zamieściliśmy list promocyjny List promocyjny(1) , w którym można znaleźć szczegóły dotyczące funkcjonowania naszej placówki. Klikając na podany poniżej link, można obejrzeć film przedstawiający naszą szkołę.
https://www.youtube.com/watch?v=WXvVF9wUMBA

Z wyrazami szacunku,
Ewa Kacprzyk
____________________________
Dyrektor
Wojskowego Ogólnokształcącego Liceum Informatycznego
im. Polskich Kryptologów
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 25A
00 – 908 Warszawa
tel.: 261 839 511
e-mail: sekretariat.woli@wat.edu.pl

Skip to content