DZIAŁANIA WOLONTARIUSZY NASZEJ SZKOŁY

wolontariat 6 20181212 2093579992„Życie nie musi obfitować w wielkie wydarzenia. Codzienny obowiązek na rzecz innych wystarczy, aby je upiększyć i uszlachetnić” Henri Bordeaux

Wolontariusze naszej szkoły brali udział w następujących akcjach:

18 listopada kwestowaliśmy przy Kościele Matki Bożej Królowej Polski na rzecz Hospicjum Santa Galla.

24 – 25 listopada odbyła się ogólnopolska akcja charytatywna Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Zebrane dary trafiły do podopiecznych Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu.

30 listopada – 1 grudnia braliśmy udział w Świątecznej Zbiórce Żywności „Podziel się posiłkiem” organizowanej przez Bank Żywności. Zebrane dary trafiły do podopiecznych Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu.

7 – 8 grudnia włączyliśmy się do akcji „Tak pomagam!” organizowanej przez Caritas w Zamościu.

10 grudnia nasi Wolontariusze i koordynatorzy zostali wyróżnieni podczas Gali Inicjatyw Społecznych organizowanej przez Zamojskie Centrum Wolontariatu w Osiedlowym Domu Kultury OKRĄGLAK.

11 grudnia Wolontariusze brali udział w warsztatach Świątecznych z maluszkami w Przedszkolu Słoneczko.

Koordynatorzy Szkolnego Klubu Wolontariusza dziękują wszystkim Wolontariuszom za ogromne serca, zaangażowanie i pełną poświęcenia pracę na rzecz potrzebujących.

FOTORELACJA

Linki do stron, na których można przeczytać więcej o naszych akcjach wolontariatu:

Życie Zamościa

Kronika Tygodnia