17 listopada po raz drugi byliśmy uczestnikami obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Patrole Egzaminacyjne składające się z uczniów i zaopatrzone w losy sprawdzały znajomość mnożenia i dzielenia wśród swoich kolegów i nie tylko. Każda osoba, która odpowiedziała poprawnie na wszystkie pytania z losu – otrzymała tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia” oraz symboliczną legitymację. Jak każdego roku wydarzenie odbyło się pod hasłem: „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. 

Gratulujemy uzyskania certyfikatów i dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Szczególne podziękowania kierujemy do osób dorosłych, które pozytywnie zareagowały na inicjatywę dzieci.

Następna tego typu akcja w nieco innej formie już za rok!

Do zobaczenia!

Tekst i zdjęcia: M. Pawłowska

 

Skip to content