Z siłą i wiarą…

19.11.18 roku w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o bł. Karolinie i św. Stanisławie Kostce – Wierność bł. Karoliny Kózki i męczeństwo św.Stanisława Kostki.
Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pisali test wiedzy o świętych. O 12.30  zgromadzeni – wśród nich zaproszeni goście: ks.dr Krzysztof Kaoka z Elbląga, p. Magdalena Dołgan(z-ca Prezydenta Miasta Zamość)- wzięli udział we mszy św. w Kościele Matki Bożej Królowej Polski, a po mszy w auli szkoły obejrzeli montaż słowno-muzyczny na temat życia św. Stanisława Kostki przygotowany przez młodzież SP nr 4 i uczniów gimnazjum. Zwieńczeniem wydarzenia było rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród. Nad organizacją czuwał ks. S. Książek.