Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, będzie organizował zajęcia dla wychowanków przedszkoli oraz dzieci ze szkół podstawowych w okresie ferii zimowych tj. od 13 do 24 stycznia 2020 roku. Oferta pod nazwą Europejska zima w MDK – Zamość 2020 zapewni wszystkim małym i dużym niezapomnianą artystyczną wycieczkę po krajach Europy. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania wszystkich kół działających w MDK Zamość. W programie zajęć znajdą się zatem zajęcia taneczne, plastyczne, językowe, wokalne, teatralne, szachowe, komputerowe oraz fotograficzno- multimedialne. Planujemy również wyjścia z dziećmi do różnych ciekawych miejsc na terenie naszego miasta.
Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 15: 25. Warunkiem udziału jest dostarczenie karty kwalifikacyjnej/zgody rodzica na udział dziecka w zajęciach (druk dostępny będzie w sekretariacie MDK Zamość lub na naszej stronie internetowej).
Zapisy przyjmowane będą w sekretariacie placówki od 2 stycznia do 9 stycznia 2020 roku. Szczegółowe informacje dotyczące ferii zimowych dostępne są na stronie Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu: www.mdk.zam.pl. lub pod nr tel. 84 638 44 46.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Serdecznie zapraszamy!
(eb)

Skip to content