Kochani, zakwitły żonkile posadzone przez reprezentację Samorządu Uczniowskiego na dziedzińcu  Hospicjum Santa Galla, a także przed naszą szkołą. Żonkile, te niepozorne kwiaty, zwiastuny wiosny, są symbolami odnowy, witalności, pamięci i przebaczenia, a przede wszystkim symbolem akcji hospicyjnej „ Pola Nadziei”.

Teraz nadszedł czas na połączenie sił i podjęcie wspólnych działań, mających na celu propagowanie idei hospicyjnych oraz pozyskanie funduszy
na rzecz pacjentów Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych.

Zważając na panującą na całym świecie pandemię, powinniśmy zadbać o nasze zdrowie, ale też pamiętać o tych, którzy czasami narażając swoje zdrowie niosą pomoc potrzebującym, chorym.

Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych też potrzebuje naszego wsparcia. Nie bądźmy obojętni, pomóżmy i my. Dzisiaj jest to trochę utrudnione, gdyż musimy przebywać wszyscy w domu, ale wierzę, że społeczność naszej szkoły stanie na wysokości tego zadania.

Jak to zrobić:

Można dokonać wpłaty na rachunek hospicjum :

1. BZ WBK O/ Zamość    Nr: 91 1090 2590 0000 0001 2369 5669

Nr rachunku Stowarzyszenia Przyjaciół Hospicjum Santa Galla:

Można również przekazać 1% podatku KRS:  0000076900

Każde wsparcie jest bardzo ważne. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zrealizować zamierzony cel.