Zdrów jak ryba!

 

Dnia 4 kwietnia 2019r. uczniowie klasy IIc i IId przygotowali pod kierunkiem wychowawców – pani Jolanty Wilawer i Elżbiety Seńko uroczysty apel pod hasłem „Zdrów jak ryba!” z okazji Dnia Służby Zdrowia. Uroczystość swoją obecnością zaszczyciły panie pielęgniarki pracujące w naszej szkole oraz przedstawiciele zamojskiej służby zdrowia.Na wstępie uczniowie złożyli gościom życzenia i wręczyli symboliczne róże.

W programie znalazły się zabawne scenki teatralne z udziałem króla, wilka, lekarza, diabłów i aniołów oraz wesołe piosenki, które przybliżały dzieciom zasady zdrowego stylu życia. Ćwiczenia gimnastyczne przy muzyce oraz piękny taniec z parasolami zachęcał do aktywnego spędzania wolnego czasu. Na koniec spotkania dzieci w humorystycznej formie wyraziły swoją wdzięczność, prośby i oczekiwania wobec lekarzy i pielęgniarek. (ES) zdjęcia

 

Życzymy wszystkim zdrowia!
 
Skip to content