Zmagania recytatorów już za nami!

 

30 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się XI Szkolny Konkurs Recytatorski Świat dziecka. Wzięło w nim udział 25 uczestników: 12 z klas I-III i 13 z klas IV-VIII i gimnazjum. Konkurs otworzyła pani wicedyrektor Ewa Niedabylska.

Uczestnicy recytowali dwa wybrane przez siebie teksty- wiersze lub fragmenty prozy. Dołożyli wszelkich starań, aby zaprezentować się jak najlepiej: opanowali teksty na pamięć i próbowali je jak najpiękniej interpretować, przełamując naturalny w takich sytuacjach stres i tremę.

Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

w klasach I-III

nagrody:

Emilia Szmydki  I b

Julia Kucaj   II c

Magdalena Tokarz  III a

 

wyróżnienia:

Zuzanna Malec      II a

Gabriela Łoza      II b

Wanessa Wójcicka    II c

w klasach IV-VIII i gimnazjum

nagrody :

Filip Derewiecki   V d

Judyta Kuduk    VI b

Weronika Nowak III b G

 

wyróżnienia:

Paulina Krutina      VII b

Błażej Zabłocki      VI a

 

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.

Gratulacje dla uczestników oraz nauczycieli, którzy przygotowywali ich do konkursu!

               

Skip to content