Nasza szkoła wzorem lat ubiegłych przystąpiła do akcji „ Kilometry Dobra” na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Celem tegorocznej Kampanii jest zbiórka funduszy na remont i modernizację budynku Stowarzyszenia, mieszczącego się przy ulicy Orlicz Dreszera 10 w Zamościu  na potrzeby Warsztatu Terapii Zajęciowej.

         Ambasadorami tegorocznej akcji zostali znani aktorzy związani z naszym miastem:  Beata Ścibakówna, Waldemar Barwiński i Jakub Dmochowski.

          Kampania rozpoczęła się 1 marca 2020 roku, a jej finał zaplanowany był na 7 czerwca. Jednak ze względu na obecną sytuację, nie można przeprowadzić działań zaplanowanych w ramach tegorocznej akcji.                                                                                          

          Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 4 zainicjował szkolną zbiórkę pieniężną podczas Dnia Promocji Szkoły 7 marca 2020 roku.  Czas epidemii utrudnia nam wykonanie zadania w pełni, dlatego też zwracamy się do uczniów, rodziców oraz  nauczycieli z prośbą o wsparcie akcji przysłowiową złotówką. Aby to zrobić

1.należy wejść na stronę:   www.kilometrydobra.pl

2.wybrać organizację

3.kliknąć WPŁAĆ lub bezpośrednio kliknąć  w link:

https://kilometrydobra.pl/psoni-kolo-w-zamosciu/

Można również wpłacić bezpośrednio na konto  65 9644 0007 2013 1052 0011.

Każde wsparcie jest bardzo ważne. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zrealizować zamierzony cel. Prosimy, by  przy dokonywaniu wpłat wpisywać nazwę szkoły.                                                                                                                              

Więcej informacji o Kampanii możemy uzyskać wchodząc na strony:  

www.kilometrydobra.pl

www.psonizamosc.org.pl

https://www.facebook.com/psonizamosc/ 

Spot promujący kampanię:  https://www.youtube.com/watch?v=xtQFGRPVtPw

Ulotka Kilometry Dobra 2020

Skip to content