SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 4

im. Stefana Batorego w Zamościu

 

Najważniejsze osiągnięcia uczniów

Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu

Klasy I-III

 

Rok szkolny  2019/2020

 

XV Międzyszkolny Konkurs „Nasze miasto i region”

II miejsce w konkursie wiedzy o Zamościu i regionie dla uczniów klas III

Zuzanna Kubicka    kl. III c

Zuzanna Bondyra    kl. III d

Adam Kurzempa     kl. III d

W konkursie plastycznym dla klas I –II

I miejsce:

Lidia Dawidowska kl. I b

Julia Matwij kl. II c

II miejsce:

Weronika Borys kl. I c

Patryk Sikora

III miejsce:

Zuzanna Plewa kl. II a

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „W bajkowej krainie Brzechwy”

II miejsce: Nikola Krempla kl. I b

Wyróżnienie: Krystian Samborski kl. I c

 

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy – ,,W baśniowym świecie Andersena”

II miejsce: Mateusz Strąk  kl. III d

III miejsce: Dominika Szczucka  kl. III d

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny – ,,W baśniowym świecie Andersena”

I  miejsce:  Jagoda Kozłowska kl. I c

Wyróżnienie:  Julia Krzywoń  kl. II c

 

Ogólnopolski  Konkurs Matematyczny „Alfik”

Aleksander Szczepanik   kl. III b – wynik bardzo dobry

 

Osiągnięcia humanistyczne

 

*Powiatowy Konkurs Logopedyczno- Plastyczny „W mroźnej krainie śniegu”

2015/2016  Zuzanna Gwozda  – I miejsce, n-l Renata Kowarz

                    Martyna Zawada- wyróżnienie, n-l Renata Kowarz  

*Wojewódzki Turniej Sztuki Recytatorskiej im. Bolesława Leśmiana w Zamościu

1994/1995 Marta Szczepanek – laureatka, n-l Jolanta Wilawer

1996/1997 Marcin Porzuc – laureat, n-l Bożena Kukiełka,

                   Aleksandra Blonka – nagroda,  n-l Jolanta Wilawer

1998/1999 Małgorzata Herc – nagroda w etapie miejskim, n-l Małgorzata Pokrzywa

2000/2001 Damian Łój – laureat etapu miejskiego, n-l Małgorzata Pokrzywa

 

*Wojewódzki przegląd twórczości „Zawsze niech będzie…” w Zamościu

2009/2010 Izabela Zarzycka – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

 

2015/2016 Zuzanna Gwozda – III miejsce, n-l Renata Kowarz

*Powiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej im. Bolesława Leśmiana w Zamościu

2001/2002 Marek Tuszakowski – nagroda i nagroda publiczności, n-l Bożena Kierepa

2002/2003 Marek Tuszakowski – laureat, n-l Bożena Kierepa

2003/2004 Piotr Obszański – nagroda, n-l Bożena Kierepa,

                   Mateusz Bałka – nagroda, n-l Elżbieta Seńko

2004/2005 Mateusz Bałka – finalista, n-l Elżbieta Seńko

2005/2006 Mateusz Bałka – finalista i nagroda publiczności, n-l Elżbieta Seńko,

                   Piotr Samborski – nagroda, n-l Krystyna Kułaj

2006/2007Piotr Samborski – nagroda, n-l Krystyna Kułaj

 

*Wojewódzki Mały Konkurs Recytatorski w Lublinie

2003/2004 Mateusz Bałka – laureat, n-l Elżbieta Seńko

2005/2006 Mateusz Bałka– laureat, n-l Elżbieta Seńko

 

*Regionalny Turniej sztuki Recytatorskiej „Ulubione strofy” w Zamościu

1997/1998 Aleksandra Blonka, Joanna Fac – laureatki, n-l Jolanta Wilawer

 

*Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego w Zamościu

2004/2005 Piotr Obszański – I miejsce, n-l BożenaKierepa

2005/2006– Aneta Puławska – I miejsce, n-l Bożena Kierepa,

                    Magdalena Książek – III miejsce, n-l Krystyna Kułaj

 

*Powiatowy Konkurs Recytacji Poezji Ekologicznej Zwierzyniec 2004

2004/2005 Joanna Zarębska – III miejsce, n-l Dorota Skotarska

 

*Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja słowem i pędzlem malowana” w Zamościu

2005/2006 Piotr Samborski – I miejsce, n-l Krystyna Kułaj,

                    Mateusz Bałka – II miejsce, n-l Elżbieta Seńko

2006/2007 Magdalena Książek – I miejsce, n-l Krystyna Kułaj,

                   Piotr Samborski – II miejsce, n-l Krystyna Kułaj

2007/2008 Piotr Samborski – II miejsce, n-l Krystyna Kułaj

2009/2010 Wiktoria Samborska – I miejsce, n-l Elżbieta Seńko

 

*Miejski Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu

2005/2006 Piotr Samborski – I miejsce, n-l Krystyna Kułaj

2006/2007 Magdalena Książek – I miejsce,  n-l Krystyna Kułaj

2007/2008 Piotr Samborski – I miejsce, n-l Krystyna Kułaj 

 

*Międzyszkolny Konkurs Literacki „Tuwim i ja”

2013/2014 Wiktoria Samborska – I miejsce, n-l Elżbieta Seńko

 

*Międzyszkolny Konkurs Literacki „Brzechwa i ja”

2010/2011 Alicja Czyż -II miejsce, n-l Aleksandra Kopiel

 

*Międzyszkolny Konkurs „W Baśniowym Świecie Andersena”

 2009/2010 Bartłomiej Obuchowicz – III miejsce, n-l Elżbieta Seńko

 2013/2014 Marta Łukasik – laureatka, n-l Jolanta Wilawer

 

*Międzyszkolny Konkurs „ Mały Mistrz Ortografii”

2013/2014 Marta Łukasik – laureatka, n-l Jolanta Wilawer

 

*Powiatowy Jesienny Konkurs Recytatorski w Zamościu

2006/2007 Weronika Greszta – laureatka, n-l Jolanta Wilawer

 

*Rejonowy Konkurs Czytelniczy „ Czy znasz… „

2013/2014 Marta Łukasik – -I miejsce, n-l Danuta Łuszczewska

 

*Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla klas III organizowany przez ODN w Zamościu

1998/1999 Agnieszka Kołtun, Agnieszka Lewicka – laureatki, n-l Marzena Mazur

1999/2000 Joanna Skórka – laureatka, n-l Bożena Kierepa

2000/2001 Rafał Sawoniewicz – laureat, n-l Krystyna Kułaj

 

*Międzyszkolny Konkurs Literacki „Dzieje Polski w legendach” w Zamościu

1999/2000 Michał Czerwieniec – nagroda, n-l Elżbieta Seńko

2002/2003 Wojciech Turczyn – III miejsce, n-l Elżbieta Seńko

2005/2006 Dominika Głowala – III miejsce, n-l Elżbieta Seńko

2008/2009 Aleksandra Juś- III miejsce, n-l Aleksandra Kopiel

2010/2011 Michał Tyrka – III miejsce, n-l DorotaSkotarska

2013/2014 Tymon Kalbarczyk – II miejsce, n-l Jolanta Wilawer

 

2015/2016 Zuzanna Gwozda – III miejsce, n-l Renata Kowarz

*Międzyszkolny Konkurs „Nasze miasto i region”  w Zamościu

2004/2005 Patrycja Niemczycka, Aleksandra Szymańska,

                   Mateusz WydmańskiIII miejsce, n-l Barbara Cybulska

2005/2006 Dominika Głowala, Bartłomiej Łoński,

                   Sebastian Sochan – II miejsce, n-l Elżbieta Seńko

2007/2008 Katarzyna Rycaj, Joanna Sobolewska–III miejsce, n-l Marzena Mazur,

                    Aleksandra Karczmarczuk – III miejsce, n-l Dorota Skotarska

2008/2009 Jakub Budzyński – III miejsce, n-l Bożena Kierepa

2013/ 2014 Agata Budzyńska, Karina Kozak – I miejsce, n-l Elżbieta Seńko,

                    Kacper Koprowski – I miejsce, n-l Dorota Skotarska 

2015/2016 Weronika Iwaniec – III miejsce n-l Renata Kowarz

 

*Oświatowy Konkurs Literacki „Nasi autorzy, nasze lektury” w Zamościu

2006/2007 Kaja Przyczyna, Patrycja Szyszko, Kamila Świszcznagroda, n-l Renata Kowarz

 

*Międzyszkolny Konkurs dla uczniów klas I „Wiem, rozumiem, stosuję w Zamościu”

2002/2003 Karolina Denkiewicz, Adriana Pilipczuk, Katarzyna Rawska, Bartłomiej Górski

 – I miejsce, n-l Dorota Skotarska

2004/2005 Eliza Byra, Bartłomiej Karwowski, Mateusz Wasiura

– I miejsce, n-l Małgorzata  Pokrzywa

2005/2006 Karolina Czerwińska, Aleksandra Szram, Patrycja Zembroń, Daniel Górnik

– II miejsce, n-l Dorota Skotarska

2006/2007 Marcelina Chachuła, Jakub Budzyński, Jakub Kopiel, Jan Siulkowski 

– I miejsce, n-l Bożena Kierepa

 

*Międzyszkolny Konkurs Teatrzyków Ekologicznych w Zamościu

2005/2006 Krzysztof Lipiec, Bartłomiej Wydmiński – III miejsce,

n-l Barbara Darda, Beata Klassek, Beata Zembroń

 

*Przegląd teatrzyków szkolnych w ramach Zamojskich Premier Teatralnych w Zamościu

2009/2010 Paulina Koczwara, Justyna Korneluk, Aleksandra Buczko, Weronika Greszta,

                   Michał Witkowski, Magdalena Książek, Piotr Samborski, Patryk Kurek, Piotr Rewucha,

                  Aleksandra Kurek, Izabela Smoter, Łukasz Wodyk – wyróżnienie , n-l Jolanta Wilawer

 

*Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „ Mały Mistrz Ortografii” w Zamościu

2013/2014 Marta Łukasik – laureat, n-l Jolanta Wilawer

 

 

Osiągnięcia matematyczne

 

*Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” i „Kangurek” w Toruniu

1998/1999 Agnieszka Kołtun – wyróżnienie, n-l Marzena Mazur

1999/2000 Bartłomiej Mużacz – nagroda, n-l Małgorzata Bakuniak

2000/2001 Mateusz Krupa, Radosław Podgórski – dobry wynik, n-l Małgorzata Pokrzywa

2001/2002 Szymon Nakoneczny – bardzo dobry wynik, Michał Szewczuk – dobry wynik,

n-l Dorota Skotarska

2002/2003 Łukasz Karwowski – wyróżnienie, n-l Bożena Kierepa

2005/2006 Adriana Poterucha, Konrad Bodys – wyróżnienie, n-l Bożena Kierepa

2006/2007 Robert Kuraszkiewicz – bardzo dobry wynik, Bartłomiej Karwowski – wyróżnienie,

n-l Małgorzata Pokrzywa

                   Patryk Kudyk – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz,

                   Krzysztof Lipiec – wyróżnienie, n-l Beata Zembroń,

                   Daniel Górnik – bardzo dobry wynik, n-l Dorota Skotarska,

                   Piotr Samborski – bardzo dobry wynik, n-l Krystyna

                  Kułaj, Karol Tytoń – bardzo dobry wynik, n-l Jolanta Wilawer

2007/2008 Szymon Denkiewicz, Radosław Górski – bardzo dobry wynik, n-l Bożena Kierepa,

                   Piotr Samborski – wyróżnienie, n-l Krystyna Kułaj,

                   Norbert Niderla – wyróżnienie, n-l Jolanta Wilawer

2008/2009 Wiktoria Samborska, Bartłomiej Obuchowicz – bardzo dobry wynik, n-l Elżbieta Seńko,

                   Monika Piotrowska – bardzo dobry wynik, n-l Barbara Cybulska,

                   Gabriel Kuśmierczyk, Tomasz Sobolewski, Michał Chwiejczak – bardzo dobry wynik,

n-l Małgorzata Pokrzywa,

                   Natalia Lewkowicz – wyróżnienie, – n-l Bożena Kierepa

2009/2010 Patryk Greszta, Karol Wojtyna – bardzo dobry wynik, n-l Bożena Kukiełka,

                    Wiktoria Samborska – wyróżnienie, n-l Elżbieta Seńko,

                    Szymon Zawada, Grzegorz Lipiec – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

2010/ 2011 Adam Kasprzak – bardzo dobry wynik, n-l. Aleksandra Kopiel

2011/2012 Daniel Kucyk, Paweł Oleszek, Michał Tyrka – wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska

2012/ 2013 Wiktor Weleńczyk- wyróżnienie, n-l Elżbieta Seńko,

                     Igor Brzozowski, Maciej Burzanowski , Tymon Kalbarczyk- wyróżnienie,

n-l Jolanta Wilawer

2013/ 2014 Damian Krzywonos- wyróżnienie,n-l Elżbieta Seńko,

                    Igor Brzozowski – bardzo dobry wynik, Tymon Kalbarczyk – wyróżnienie,

 n-l Jolanta Wilawer

 

2014/ 2015  Patrycja Ożóg – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

2015/ 2016 

Kategoria Żaczek –  klasa 2

Jacek Michał – laureat – nauczyciel p. Barbara Cybulska

Prochowicz Karol – wyróżniony – nauczyciel p. Jolanta Wilawer

Urbańczyk Kacper – wyróżniony  – nauczyciel p. Barbara Cybulska

Pakos Ewelina – wyróżniona nauczyciel p. Elżbieta Seńko

Kategoria Maluch – klasa 3

Ożóg Patrycja – wyróżniona – nauczyciel p. Renata Kowarz

2016/2017

Kategoria Żaczek – klasa 2

Krukowska Julia – wyróżnienie – nauczyciel Bożena Kierepa

Kategoria Maluch – klasa 3

Jacek Michał –  bardzo dobry wynik –  nauczyciel Barbara Cybulska

Prochowicz Karol – wyróżnienie –  nauczyciel Jolanta Wilawer

Palonka Emilia – wyróżnienie –  nauczyciel Jolanta Wilawer

Urbańczyk Kacper – wyróżnienie –  nauczyciel Barbara Cybulska

Kaniuk Szymon – wyróżnienie –  nauczyciel Beata Zembroń

Marcyniuk Martyna – wyróżnienie –  nauczyciel Beata Zembroń

Kasperski Karol – wyróżnienie –  nauczyciel Beata Zembroń

 

*Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

2002/2003 Wojciech Turczyn – bardzo dobry wynik, n-l Elżbieta Seńko

 

*Powiatowy Konkurs Matematyczny Mimak dla klas III w Zamościu

2007/2008 Piotr Samborski – laureat, n-l Krystyna Kułaj,

                   Jakub Wujec – finalista, n-l Bożena Kukiełka,

                   Joanna Sobolewska, Kacper Łaszkiewicz – finaliści, n-l Marzena Mazur,

                   Daniel Górnik – finalista, n-l Dorota Skotarska

2008/2009 – finaliści – Jakub Budzyński, Szymon Denkiewicz, Radosław Górski, n-l Bożena Kierepa,

                   Jan Siulkowski, Julia Kulińska, Michał Siemko – finaliści, n-l Aleksandra Kopiel,

                   Jakub Bekier – finalista, n-l Dorota Małys

2009/2010 Michalina Puławska – finalistka, n-l Barbara Cybulska

2010/ 2011 Paweł Oleszek- laureat,n-l Dorota Skotarska,

                    Patryk Greszta – laureat, n-l Bożena Kukiełka,  

                   Michał Tyrka- finalista, n-l Dorota Skotarska

2011/2012 Dominika Kozłowska- laureatka, Miłosz Chwiejczak – finalista, n-l Aleksandra Kopiel

2013/2014  Kacper Wdowiak- laureat, n-l Bożena Kukiełka,

                    Igor Brzozowski- laureat, Maciej Burzanowski, n-l Jolanta Wilawer,

                    Alicja Łaszkiewicz – finalista, n-l Bożena Kukiełka,

                    Agata Budzyńska, Damian Krzywonos- finaliści, n-l Elżbieta Seńko

2013/2014  Weronika Iwaniec i Patrycja Ożóg  finaliśc,i n-l Renata Kowarz

*Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych  Loginus

2010/ 2011 Patryk Greszta- laureat, n-l Bożena Kukiełka 

                     Paweł Oleszek, Michał Tyrka, Jula Lipiec- finaliścin-l Dorota Skotarska

2011/2012 Miłosz Chwiejczak, Adam Kasprzak – finaliści, n-l Aleksandra Kopiel,

                    Karolina Laskowska – finalistka, n-l Bożena Kierepa

2013/2014 Jukub Cieślak, Artur Kawalec-finaliści, n-l Elżbieta Seńko,

                    Alan Dyjak- finalista, n-l Dorota Skotarska

 

*Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas II „Liczbowe zmagania Kubusia Puchatka w Zamościu”

2004/2005 Dominika Głowala – III miejsce, n-l Elżbieta Seńko,

                   Adriana Poterucha, Patryk Karaszewski, Przemysław Kruczek – III miejsce,

n-l Bożena Kierepa

2005/2006 Patryk Kudyk – I miejsce, n-l Renata Kowarz

                    Krzysztof Lipiec – I miejsce, n-l Beata Zembroń,

                    Robert Kuraszkiewicz, Bartłomiej Karwowski – I miejsce, n-l Małgorzata Pokrzywa

2007/2008 Ewa Burcon – III miejsce, n-l Aleksandra Kopiel,

                   Marcin Flis, Jakub Bekier – III miejsce, n-l Dorota Małys

2008/2009 Wiktoria Samborska – III miejsce, n-l Elżbieta Seńko,

                    Michalina Puławska – III miejsce, n-l Barbara Cybulska,

                   Sylwia Mil – III miejsce, n-l Renata Kowarz

2009/2010 Paweł Oleszek, Miłosz Piotrowski, Michał Tyrka – III miejsce, N-l Dorota Skotarska

2011/2012 Patryk Furmańczyk – III miejsce, n-l Renata Kowarz,

                   Maciej Momot- III miejsce, n-l Barbara Darda,

                   Weronika Nowak – III miejsce, n-l Małgorzata Pokrzywa

2012/2013 Cieliszak Maurycy – I miejsce, n-l Elżbieta Seńko,

                    Alan Dyjak, Filip Łagoźny – I miejsce, n-l Dorota Skotarska

2013/ 2014 Zuzanna Sak, Wojciech Oseła – III miejsce, n-l Marzena Mazur,

                     Julia Chałupczak – III miejsce, n-l Bożena Kierepa


2015/2016 Michał Jacek, Kacper Urbańczyk –  I miejsce, n-l Barbara Cybulska,

                   Kacper Popielec – I miejsce, n-l Elżbieta Seńko

*Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III „Dzięcioł” w Zamościu

2004/2005 Aleksandra Gontarz – III miejsce, n-l Bożena Kukiełka

2005/2006 Konrad Bodys – III miejsce, n-l Bożena Kierepa

2010/ 2011 Paweł Oleszek – II miejsce, Michał Tyrka – wyróżnienie  n-l Dorota Skotarska

2013/2014 Igor Brzozowski – III miejsce, n-l Jolanta Wilawer

 

2015/2016 Weronika Iwaniec, Patrycja Ożóg- wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

*Międzyszkolny Konkurs Warcabowy dla klas III w Zamościu

2004/2005 Grażyna Tołoczko – II miejsce, n-l Barbara Cybulska

2007/2008 Jakub Wujec – I miejsce, n-l Bożena Kukiełka

2008/2009 Paulina Suchowierzch – II miejsce, Szymon Lenkiewicz, n-l Bożena Kierepa

2009/2010 Alicja Belina – I miejsce, n-l Barbara Cybulska

2011/2012 Weronika Nowosad – I miejsce, n-l Aleksandra Kopiel,

                    Wiktoria Kupiec – III miejsce, n-l Bożena Kierepa

2012/ 2013 Kamil Wiatrowski – I miejsce, n – l Renata Kowarz

2013/2014 Michał Ścibak – II miejsce, n-l Bożena Kukiełka,

                   Michał Teterycz – III miejsce, n-l Dorota Skotarska

 

 

Osiągnięcia plastyczne

konkursy plastyczne
2016/2017r. VIII Międzyszkolny konkurs Plastyczny  W baśniowym świecie Andersena Im-Emilia Ostrowska n-l Elżbieta Seńko

Regionalny Konkurs Plastyczny  Ptaki egzotyczne 

nagroda

2015/2016   nagroda -Oliwia Boczkan, Kacper Popielec, Wiktoria Rosa

                    wyróżnienie – Leon Marczuk, Ewelina Pakos, Patryk Hawryluk,Zuzanna Sadowska n-l Elżbieta Seńko

2016/2017  wyróżnienie – Kacper Popielec n-l Elżbieta Seńko

 

2016/ 2017 Mateusz Michońskinagroda, n-l Dorota Skotarska

Dawid Bieliński, Oskar Gajewski, Bartłomiej Suchowierzch – wyróżnienie ,n-l Dorota Skotarska

2015/2016 Konkurs Plastyczny Stawiam na…Mój bohater literacki- wyróżnienie Emilia Ostrowska, n-l Elżbieta Seńko

2015/2016  Zimowy przyjaciel zwierząt -wyróżnienie Amelia Jałkowska,n-l Elżbieta Seńko

2015/2016  Roztocze malowane wyróżnienie Wiktor Słoma,Kacper Popielec, n-l Elżbieta Seńko

2014/2015 XIII Regionalny Konkurs Plastyczny  Dzieje Polski w legendach nagroda Patryk Hawryluk n-l Elżbieta Senko

2015/2016 Regionalny konkurs Plastyczny  Dzieje Polski w legendach nagroda -Amelia Jałkowska,wyróżnienie- Oliwia Boczkan, Emilia Ostrowska, n-l Elżbieta Seńko 

2016/2017 VIII Wojewódzki Konkurs Fotograficzno-Plastyczny  Kocie sprawy I nagroda w kategorii klas I-III Amelia Jałkowska n-l Elżbieta Seńko

2014/2015 XI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Moje miasto i region I m -Oliwia Boczkan, n-l Elżbieta Seńko

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Zawsze zielono, zawsze niebiesko” w Toruniu

2000/2001 Ewelina Grabowska – praca zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej, n-l Renata  Kowarz

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny w Japonii

2000/2001 Paweł Wróbel –  złoty medal, n-l Jolanta Wilawer

                   Ewa Szymańska – brązowy medal, n-l Renata Kowarz

2001/2002 Karolina Osoba – srebrny medal, n-l Elżbieta Seńko,

                    Edyta Zubilewicz – brązowy medal, n-l Renata Kowarz

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny-Pentel w Japonii

2007/2008 Bartłomiej Morawski – srebrny medal, n-l Dorota Skotarska

                   Krzysztof Belina, Wioleta Ryszczuk– brązowy medal, n-l Dorota Skotarska

2009/2010 Julia Kulińska – złoty medal, Ewa Burcon, n-l Aleksandra Kopiel,

                    Patryk Litwińczuk – brązowy medal, n-l Dorota Skotarska

2010/ 2011 Bartłomiej Greszta, Michał Tyrka, Miłosz Piotrowski

– wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Nowa Zagora- Bułgaria”

2001/2002 Sonia Plisikiewicz, Karol Żary-nagroda, n-l Elżbieta Seńko

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Zamki, pałace, dworki w otoczeniu parków” w Szczecinie

2005/2006 Kajetan Litwińczuk, Szymon Hałasa, Sandra Kudyk, Patryk Kudyk

– wyróżnienie, n-l, Renata Kowarz

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne spojrzenie” w Sosnowcu

2006/2007 Julia Kulińska – wyróżnienie, n-l Aleksandra Kopiel,

                   Krzysztof Belina – nagroda,  Adrian Kurek – wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ja i Król  Maciuś Pierwszy” w Płocku

2006/2007 Karolina Czerwińska – III nagroda, n-l Dorota Skotarska

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój region w Europie” w Łodzi

2006/2007 Martyna Sochań – wyróżnienie, n-l Bożena Kukiełka

 

*Konkurs Plastyczny „Moje miasto dziedzictwem kultury” dla mieszkańców miast

światowego dziedzictwa kultury UNESCO

1998/1999 Ewelina Grabowska – laureatka, n-l Renata Kowarz

                   Robert Olszewski – nagroda, n-l Małgorzata Bakuniak,

                   Katarzyna Metzger, Agnieszka Zub – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

1999/2000 Joanna Waryszak – laureatka, n-l Bożena Kukiełka,

                    Ewelina Grabowska, Katarzyna Metzger – nagrody, n-l Renata Kowarz

2000/2001 Kamil Małkiewicz – nagroda, n-l Marzena Mazur,

                    Paulina Korneluk – wyróżnienie, n-l Marzena Mazur,

                    Kamil Gil, Krzysztof Gryszczuk – wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska,

                    Patrycja Sznajdrowicz, Wioletta Kiesztyn – wyróżnienie, n-l Barbara Cybulska,

                    Marta Wodyk – nagroda – n-l Elżbieta Seńko

2001/2002 Sylwia Owczarczyk – nagroda, n-l Marzena Mazur,

                   Dominika Antoniewicz – wyróżnienie, n-l Krystyna Kułaj

                   Karol Żary- wyróżnienie, n-l Elżbieta Seńko

2003/2004 Paulina Wujec – wyróżnienie, n-l Bożena Kukiełka

2005/2006 Aleksandra Tyburska, Marta Zwolak – wyróżnienie, n-l Elżbieta Seńko

                  Adriana Nizioł, Małgorzata Falska, Diana Jurkowska, Dagmara Strzałkowska,

                  Dominika Bajwoluk – prace zakwalifikowane do udziału w wystawie pokonkursowej,

n-l Małgorzata Malicka

2009/2010 Bartłomiej Greszta – wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bez Barier”

2000/2001 Aleksandra Szeptuch – nagroda, Marzena Głuch, Konrad Marczuk

– wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska,

                    Przemysław Dadia, Magdalena Liwak – wyróżnienie, n-l Bożena Kierepa,

                    Paulina Mazur – wyróżnienie, n-l Barbara Cybulska

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Dziecko i pies” w Częstochowie

2001/2002 Magdalena Wojtaszek, Joanna Mazurek – prace zakwalifikowane do udziału

w wystawie  pokonkursowej, n-l Bożena Kukiełka

2005/2006 Miłosz Ziemiński – praca zakwalifikowana do udziału w wystawie pokonkursowej,

n-l Bożena Kukiełka

2009/2010 Justyna Korneluk – nagroda specjalna, n-l Marzena Mazur

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Rok Polski w tradycji i obyczajach” w Łodzi

2000/2001 Ewelina Grabowska – nagroda, n-l Renata Kowarz

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tolerancja i jej granice w demokratycznym świecie” w Łodzi

2000/2001 Katarzyna Tarłowska – nagroda, n-l Renata Kowarz

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dziecko i pies” w Częstochowie

1999/2000 Sylwia Owczarczyk – laureatka, n-l Marzena Mazur,

                    Aleksandra Bauer, Marta Bosiak, Agnieszka Duda, Marzena Głuch- wyróżnienie,

n-l Dorota Skotarska

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ogień- woda-, dwa żywioły”

2001/2002 Hubert Rusinek – nagroda, n-l Elżbieta Seńko

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Klęska – powódź czy huragan – straż pożarna ci pomaga”

2008/2009 Dominika Malicka – nagroda, Bartłomiej Greszta wyróżnienie,

                   Daniel Kucyk – wyróżnienie, Wiktoria Malec –wyróżnienie,n-l Dorota Skotarska,

                   Justyna Korneluk – nagroda, n-l Marzena Mazur,

                   Aleksandra Urban – wyróżnienie, n-l Bożena Kukiełka

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”

2009/2010 Justyna Korneluk – nagroda, Jakub Danilak – wyróżnienie, n-l Marzena Mazur,

                    Wiktoria Tyszko – nagroda, Jakub Lewkowicz – wyróżnienie, n-l Bożena Kierepa,

                    Aleksandra Urban – wyróżnienie, n-l Bożena Kukiełka

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat pełen szczęśliwych uśmiechów”

2002/2003 Patryk Bibułek – nagroda, n-l Renata Kowarz

 

*Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Baśniowy świat Andersena” w Zamościu

2004/2005 Izabela Smoter – nagroda, n-l Małgorzata Pokrzywa,

                   Aleksandra Szewczuk – nagroda, n-l Bożena Kukiełka

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Anny Kamieńskiej” w Lublinie

2005/2006 Wiktor Wajszczuk – nagroda, n-l Bożena Kukiełka,

                    Daria Gujska – wyróżnienie, n-l Bożena Kierepa

 

*Ogólnopolski konkurs Plastyczny

„Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i ks. JanaTwardowskiego” w Lublinie

2006/2007 Krzysztof Belina, Patrycja Zembroń – wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Darujmy światu pokój” w Oświęcimiu

2005/2006 Natalia Bochniak – nagroda, n-l Jolanta Wilawer,

                   Mateusz Sendłak, Anna Chatała, Jakub Wujec, Janusz Wajszczuk – nagroda,

n-l Bożena Kukiełka

2006/2007 Weronika Kopczyńska – nagroda, n-l Bożena Kierepa 

                   Aleksandra Jonasz, Natalia Mazur – nagroda, n-l Marzena Mazur,

                    Zuzanna Majewska– nagroda, n-l Dorota Skotarska

2009/2010 Aleksandra Laskowska – nagroda, n-l Bożena Kukiełka,

                   Sylwia Koza – nagroda, n-l Bożena Kierepa,

                   Alicja Olborska i Justyna Korneluk – nagroda, n-l Marzena Mazur

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Człowiek w ruchu” w Pabianicach

2006/2007 Jakub Witkowski – nagroda, Paulina Bryk – wyróżnienie, n-l Marzena Mazur,

                   Mateusz Sędłak, Jakub Rębacz, Janusz Wajszczuk, Anna Chatała – wyróżnienie,

n-l  Bożena Kukiełka

2007/2008 Szymon Zawada – nagroda, Jakub Kuliński -wyróżnienie honorowe, n-l Renata Kowarz,

                  Daniel Marcyniuk – wyróżnienie honorowe, n-l Aleksandra Kopiel,

                  Janusz Wajszczuk – wyróżnienie honorowe, n-l Bożena Kukiełka

2008/2009 Maksymilian Ziemiński – nagroda, n-l Bożena Kukiełka,

                   Damian Bizior – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje miasto, mój region” w Lublinie

2007/2008 Ewa Burcon – nagroda, n-l Aleksandra Kopiel,

                   Weronika Kopczyńska – nagroda, n-l Bożena Kierepa

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kocie sprawy” w Zamościu

2009/2010 Bartłomiej Greszta – nagroda, n-l Dorota Skotarska

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II w oczach dziecka” w Bielsku Podlaskim

2010/2011 Paulina Koczwara – wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska

 

*Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Czy znasz pracę strażaka?” w Zamościu

2001/2002 Dominika Antoniewicz – laureatka, n-l Krystyna Kułaj

 

*Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Moje Boże Narodzenie” w Lublinie

2001/2002 Tomasz Kustra – nagroda, n-l Marzena Mazur

2007/2008 Janusz Wajszczuk – nagroda, n-l Bożena Kukiełka

 

*Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata”

w Lublinie

2004/2005 Bartłomiej Łoński – nagroda, n-l Elżbieta Seńko

2006/2007 Patryk Kudyk – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz,

                   Karol Tytoń – wyróżnienie, n-l Jolanta Wilawer

 

*Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Papież- Jan Paweł II z dziećmi” w Lublinie

2005/2006 Mateusz Bałka – nagroda, n-l Elżbieta Seńko

 

*Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Papież- Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu”

2008/2009 Maksymilian Ziemiński – wyróżnienie, n-l Bożena Kukiełka

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Krew ratuje życie”

2007/2008 Krzysztof Kania, Michał Gielecki, Tomasz Krukowski, Kacper Łaszkiewicz,

                    Katarzyna Rycaj – nagroda, n-l Marzena Mazur

2008/2009 Michał Tyrka – nagroda, n-l Dorota Skotarska,

                   Justyna Korneluk – nagroda, n-l Marzena Mazur

2009/2010 Paulina Koczwara, Wiktoria Jurkowska – nagroda, n-l Dorota Skotarska,

                   Julia Bondyra, Jakub Fiedorowicz, Justyna Korneluk, Zofia Liwak, Michał Wasilewski

– nagroda, n-l Marzena Mazur,

                   Miłosz Chwiejczak, Julia Szczepańska, Marcin Pac, Weronika Nowosad,

                   Wiktoria Węglińska – nagroda, n-l Aleksandra Kopiel,

                   Jakub Sędłak, Maksymilian Ziemiński – nagroda, n-l Bożena Kukiełka

 

*Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Czytanie rozwija wyobraźnię- legendy, bajki, wiersze”

2007/2008 Krzysztof Belina – laureat, n-l Dorota Skotarska

 

*Wojewódzki  Konkurs Plastyczny „Kiedy dzwonię po straż pożarną”

2006/2007 Rafał Todorczuk – nagroda, n-l Aleksandra Kopiel,

                   Janusz Wajszczuk, Jakub Wujec – nagroda, n-l Bożena Kukiełka

 

*Wojewódzki  Konkurs Plastyczny „ Niepełnosprawni sportowcy na olimpiadach”

2008/2009 Natalia Łabaj– nagroda, Wojciech Kowalczyk, n-l Marzena Mazur

 

*Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moja Mała Ojczyzna”

2002/2003 Anna Mechowska – nagroda, n-l Elżbieta Seńko

2013/2014 Jakub Kycko – wyróżnienie, n-l Jolanta Wilawer

 

*Powiatowy Konkurs Plastyczny „Gdyby drzewa umiały mówić” w Zamościu

2004/2005 Michał Polak – nagroda, n-l Małgorzata Pokrzywa,

                    Przemysław Kruczek – nagroda specjalna, n-l Bożena Kierepa

2006/2007 Emilia Krzyżanowska, Emilia Sarecka – nagroda główna, n-l Bożena Kierepa,

                    Krzysztof Belina – nagroda, n-l Dorota Skotarska,

                    Justyna Poliszuk – nagroda, n-l Renata Kowarz

2007/2008 Aleksandra Buczko, Izabela Zarzycka – nagroda, n-l Renata Kowarz,

                    Krzysztof Belina – nagroda, n-l Dorota Skotarska

 

*Powiatowy Konkurs Plastyczny „Cuda natury”

2004/2005 Magdalena Szymanek – III miejsce, n-l Beata Zembroń,

                   Aleksandra Michońska – I miejsce, n-l Jolanta Wilawer

 

*Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mój Anioł” w Krasnymstawie

2006/2007 Krzysztof Belina – laureat, n-l Dorota Skotarska

 

*XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Rodzina. Rodzinne Pasje” w Krasnymstawie

2014/ 2015 Dawid Bieliński- II nagroda, n-l Dorota Skotarska

 

*Regionalny Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel prąd”

2006/2007 Sandra Kudyk – nagroda, n-l Renata Kowarz

2009/2010 Jędrzej Smoter – nagroda, Karolina Piela – wyróżnienie, n-l Małgorzata Pokrzywa,

                   Daniel Kaczmara – wyróżnienie, n-l Elżbieta Seńko,

                   Agnieszka Mazurek – wyróżnienie, n-l Barbara Cybulska,

 

*Regionalny Konkurs Plastyczny „Zawsze niech będzie” w Zamościu

2003/2004 Sara Strzałkowska – nagroda, n-l Dorota Małys

2004/2005 Katarzyna Kukiełka – miejsce, n-l Bożena Kierepa,

                    Karolina Denkiewicz – II miejsce, n-l Dorota Skotarska

2005/2006 Klaudia Czerw – nagroda, n-l Marzena Mazur

2006/2007 Mateusz Sendłak – II miejsce, n-l Bożena Kukiełka

2008/2009 Ada Siulkowska – II miejsce, n-l Marzena Mazur

 

*Regionalny Konkurs Plastyczny „Bezpieczniej z prądem”

2002/2003 Katarzyna Rawska – laureatka, n-l Dorota Skotarska

2009/2010 Miłosz Chwiejczak, Weronika Nowosad, Marcin Pac, Jakub Sędłak Julia Szczepańska,

                   Wiktoria Węglińska – nagrody, n-l Aleksandra Kopiel

 

*Rejonowy Konkurs Plastyczny „Krajobraz Polski – Tradycje – Współczesność”

1999/2000 Ewelina Grabowska – nagroda, n-l Renata Kowarz

 

*Rejonowy Konkurs Plastyczny „Co chcą powiedzieć Ojcu Świętemu dzieci z Zamojszczyzny”

2002/2003 Gabriela Cisek – III miejsce, n-l Bożena Kukiełka

 

*Regionalny Konkurs Ekologiczny „ By Szumy nigdy nie przestały szumieć”

2013/2014 Filip Łagoźny- III miejsce, n-l Dorota Skotarska

*VIII Międzyszkolny konkurs Plastyczny  „W baśniowym świecie Andersena”

2016/2017  Emilia Ostrowska- Im,  n-l Elżbieta Seńko

 

 

 

 

Osiągnięcia muzyczne

 

*Miejska Dziecięca Giełda Piosenki w Zamościu

1992/1993 I miejsce Zespół wokalny „Szansonutki” w składzie:

                   Eliza Ratajczyk, Iwona Boczkowska, Justyna Górska, Ewa Tęczak, Marta Sarzyńska,

                   Aleksandra Kościk, n-l  Jolanta Wilawer

 

*Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Zamościu

1996/1997 Zespół wokalny „Szansonutki” w składzie:

                   Magdalena Stopa, Marta Hasiec, Agnieszka Wojnarowska – laureat, n-l Jolanta Wilawer

1998/1999 Zespół wokalny „Szansonutki” – laureat, n-l Jolanta Wilawer

1999/2000 Zespół wokalny„Śnieżynki” w składzie:

                    Paulina Mazur, Katarzyna Borys, Monika Wszoła – wyróżnienie, n-l Barbara Cybulska

2000/2001 Aleksandra Zub – wyróżnienie, n-l Marzena Mazur

                   Zespół wokalny „Śnieżynki” w składzie:

                   Paulina Mazur, Katarzyna Borys, Monika Wszoła – wyróżnienie, n-l Barbara Cybulska

2001/2002 Zespół wokalny „Śnieżynki” w składzie:

                   Paulina Mazur, Katarzyna Borys,  Monika Wszoła – laureatki, n-l Barbara Cybulska,

                   Zespół wokalny „Wesoludki” – nagroda, n-l Małgorzata Bakuniak

2002/2003 Zespół wokalny „Wesoludki” – nagroda oraz nominacja do reprezentowania powiatu

                    zamojskiego na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki „Nałęczowski Słowik’,

n-l Małgorzata Bakuniak

2005/2006 I miejsce Zespół wokalny „Ładne Kwiatki” w składzie: Magdalena Nogas, 

                   Aleksandra Pachla, Zuzanna Pachla, Agnieszka Wilawer, n-l Jolanta Wilawer

 

*Diecezjalny Konkurs Pieśni Religijnej w Zamościu

2002/2003 Beata Podhajna – I miejsce, n-l Jolanta Wilawer

2004/2005 I miejsce Zespół wokalny „Ładne Kwiatki” w składzie:

                   Aleksandra Pachla, Zuzanna Pachla, Magdalena Nogas, n-l Jolanta Wilawer

                   Zespół wokalny „Bonus” w składzie:

                   Maja Matwiejczuk, Karolina Tarłowska, Magdalena Głowala,Bartłomiej Misztal,

                   Zuzanna Kunicka, Weronika Brzyska, Zuzanna Pachla, Karolina Nizioł,

                   Klaudia Grabowska – nagroda, n-l Małgorzata Bakuniak

2005/2006 Zespół wokalny „Ładne kwiatki” w składzie: Weronika Greszta, Karolina Grela,

                  Justyna Krempla,Maja Świder, Magdalena Kliza, Paula Zgódka, Aleksandra Osiak,

                  Aleksandra Zubiak, Karol Tytoń – III miejsce, n-l Jolanta Wilawer

 

*Regionalny Konkurs Twórczości „Zawsze niech będzie” w Zamościu

2003/2004 Zespół wokalny „Tercecik” w składzie:

                   Ewa Małysz, Karolina Konwalik, Olga Stęgierska – laureat, n-l Jolanta Wilawer

2004/2005 Zuzanna Pachla -I miejsce, n-l Małgorzata Bakuniak

2005/2006 Karol Tytoń – laureat, n-l Jolanta Wilawer

2006/2007 I miejsce Zespół wokalny ,,Ładne Kwiatki” w składzie:

             Weronika Greszta, Justyna Krempla, Norbert Niderla, Karol Tytoń,  n-l Jolanta Wilawer

2008/2009 II miejsce Zespół wokalny „Czwórka”, n-l Małgorzata Bakuniak,

                   II miejsce – Aleksandra Buczko, n-l Jolanta Wilawer

2009/2010 I miejsce Zespół „Ładne Kwiatki”, n-lJolanta Wilawer,

                   II miejsce duet Wiktoria Hocek i Julia Majer, n-l Renata Kowarz

2013/2014 I miejsce Zespół wokalny ,,Ładne Kwiatki” w składzie:

                    Magdalena Kasperek, Karolina Kwiatkowska, Jakub Olech, Oliwia Sznajdrowicz,

                    Paweł Szykuła, WiktorWłoch, KingaZiemiańska, n-l Jolanta Wilawer,

                   Zespół ,,Słońce w kapeluszu” w składzie:

                   Emilia Czerwieniec, Łukasz Rec, Edyta Wszoła – wyróżnienie Małgorzata Bakuniak,

                   Zespół „Flecistki” w składzie: Maja Bernacińska, Agata Budzyńska, Karina Kozak,

                   Magdalena Obuchowicz, Natalia Puźniak – wyróżnienie, n-l Elżbieta Seńko       

 

*Przegląd Piosenki Lwowskiej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Miasta i Gminy Zamość

2004/2005 I miejsce Zespół wokalny „Ładne Kwiatki” w składzie:

                   Dominika Bajwoluk, Mateusz Bałka, Weronika Brzyska, Magdalena Głowala,

                   Katarzyna Michalczyk, Barbara Michalczyk,Aleksandra Pachla, Zuzanna Pachla,

                   Natalia Świderek, Agnieszka Wilawer, Bartłomiej Wydmański,  Zuzanna Kunicka,

                   Magdalena Nogas,n-l Jolanta Wilawer

                   Zespół wokalny „Bonus” w składzie: Weronika Brzyska, Marcin Bobko, Bartłomiej Misztal,

                   Magdalena Głowala, Maja Matwiejczuk, Agnieszka Wilawer, Zuzanna Kunicka

– nagroda, n-l Małgorzata Bakuniak

2005/2006  II miejsce Zespół wokalny „Ładne Kwiatki” w składzie:

                   Weronika Greszta, Karolina Grela, Justyna Krempla, Patryk Kurek, Magdalena Kliza,

                   Jędrzej Matwiejczuk,  Aleksandra Osiak, Maja Świder, Karol Tytoń, Paula Zgódka,

n-l Jolanta Wilawer

                   Zespół wokalny „Czwórka” w składzie: Maja Matwiejczuk, Karolina Tarłowska,

                   Magdalena Głowala, Bartłomiej Misztal, Zuzanna Kunicka, Weronika Brzyska,

                  Zuzanna Pachla, Karolina Nizioł, Klaudia Grabowska – nagroda, n-l Małgorzata Bakuniak

2006/2007 I miejsce Zespół wokalny „Ładne Kwiatki” w składzie:

                  Natalia Bochniak, Iga Czerwieniec, Weronika Greszta, Karolina Grela,Justyna Krempla,

                  Magdalena Kliza, Aleksandra Osiak, Patrycja Szuwara, Maja Świder, Karol Tytoń,

                  Paula Zgódka, Aleksandra Zubiak, n-l Jolanta Wilawer

                  Zespół wokalny „Czwórka” w składzie: Magdalena Głowala, Marcin Bobko, Zuzanna Kunicka,

                  Weronika Brzyska, Zuzanna Pachla, Karolina Nizioł – nagroda, n-l Małgorzata Bakuniak

2007/2008 I miejsce Zespół wokalny „Ładne Kwiatki”w składzie: Weronika Greszta, Karolina Grela,

                  Magdalena Kliza, Maja Świder, Karol Tytoń, Aleksandra Zubiak -n-l Jolanta Wilawer

                   I miejsce Zespół wokalny „Czwórka” w składzie: Weronika Brzyska, Magdalena Głowala,

                  Karolina Nizioł, Zuzanna Kunicka – n-l Małgorzata Bakuniak

2008/2009 I miejsce Zespół wokalny „Ładne Kwiatki” składzie: Weronika Greszta, Karolina Grela,