Zaznacz stronę

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 4

im. Stefana Batorego w Zamościu

 

Najważniejsze osiągnięcia uczniów

Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu

Klasy I-III

 

Rok szkolny  2019/2020

 

XV Międzyszkolny Konkurs „Nasze miasto i region”

II miejsce w konkursie wiedzy o Zamościu i regionie dla uczniów klas III

Zuzanna Kubicka    kl. III c

Zuzanna Bondyra    kl. III d

Adam Kurzempa     kl. III d

W konkursie plastycznym dla klas I –II

I miejsce:

Lidia Dawidowska kl. I b

Julia Matwij kl. II c

II miejsce:

Weronika Borys kl. I c

Patryk Sikora

III miejsce:

Zuzanna Plewa kl. II a

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „W bajkowej krainie Brzechwy”

II miejsce: Nikola Krempla kl. I b

Wyróżnienie: Krystian Samborski kl. I c

 

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy – ,,W baśniowym świecie Andersena”

II miejsce: Mateusz Strąk  kl. III d

III miejsce: Dominika Szczucka  kl. III d

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny – ,,W baśniowym świecie Andersena”

I  miejsce:  Jagoda Kozłowska kl. I c

Wyróżnienie:  Julia Krzywoń  kl. II c

 

Ogólnopolski  Konkurs Matematyczny „Alfik”

Aleksander Szczepanik   kl. III b – wynik bardzo dobry

 

Osiągnięcia humanistyczne

 

*Powiatowy Konkurs Logopedyczno- Plastyczny „W mroźnej krainie śniegu”

2015/2016  Zuzanna Gwozda  – I miejsce, n-l Renata Kowarz

                    Martyna Zawada- wyróżnienie, n-l Renata Kowarz  

*Wojewódzki Turniej Sztuki Recytatorskiej im. Bolesława Leśmiana w Zamościu

1994/1995 Marta Szczepanek – laureatka, n-l Jolanta Wilawer

1996/1997 Marcin Porzuc – laureat, n-l Bożena Kukiełka,

                   Aleksandra Blonka – nagroda,  n-l Jolanta Wilawer

1998/1999 Małgorzata Herc – nagroda w etapie miejskim, n-l Małgorzata Pokrzywa

2000/2001 Damian Łój – laureat etapu miejskiego, n-l Małgorzata Pokrzywa

 

*Wojewódzki przegląd twórczości „Zawsze niech będzie…” w Zamościu

2009/2010 Izabela Zarzycka – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

 

2015/2016 Zuzanna Gwozda – III miejsce, n-l Renata Kowarz

*Powiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej im. Bolesława Leśmiana w Zamościu

2001/2002 Marek Tuszakowski – nagroda i nagroda publiczności, n-l Bożena Kierepa

2002/2003 Marek Tuszakowski – laureat, n-l Bożena Kierepa

2003/2004 Piotr Obszański – nagroda, n-l Bożena Kierepa,

                   Mateusz Bałka – nagroda, n-l Elżbieta Seńko

2004/2005 Mateusz Bałka – finalista, n-l Elżbieta Seńko

2005/2006 Mateusz Bałka – finalista i nagroda publiczności, n-l Elżbieta Seńko,

                   Piotr Samborski – nagroda, n-l Krystyna Kułaj

2006/2007Piotr Samborski – nagroda, n-l Krystyna Kułaj

 

*Wojewódzki Mały Konkurs Recytatorski w Lublinie

2003/2004 Mateusz Bałka – laureat, n-l Elżbieta Seńko

2005/2006 Mateusz Bałka– laureat, n-l Elżbieta Seńko

 

*Regionalny Turniej sztuki Recytatorskiej „Ulubione strofy” w Zamościu

1997/1998 Aleksandra Blonka, Joanna Fac – laureatki, n-l Jolanta Wilawer

 

*Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego w Zamościu

2004/2005 Piotr Obszański – I miejsce, n-l BożenaKierepa

2005/2006– Aneta Puławska – I miejsce, n-l Bożena Kierepa,

                    Magdalena Książek – III miejsce, n-l Krystyna Kułaj

 

*Powiatowy Konkurs Recytacji Poezji Ekologicznej Zwierzyniec 2004

2004/2005 Joanna Zarębska – III miejsce, n-l Dorota Skotarska

 

*Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja słowem i pędzlem malowana” w Zamościu

2005/2006 Piotr Samborski – I miejsce, n-l Krystyna Kułaj,

                    Mateusz Bałka – II miejsce, n-l Elżbieta Seńko

2006/2007 Magdalena Książek – I miejsce, n-l Krystyna Kułaj,

                   Piotr Samborski – II miejsce, n-l Krystyna Kułaj

2007/2008 Piotr Samborski – II miejsce, n-l Krystyna Kułaj

2009/2010 Wiktoria Samborska – I miejsce, n-l Elżbieta Seńko

 

*Miejski Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu

2005/2006 Piotr Samborski – I miejsce, n-l Krystyna Kułaj

2006/2007 Magdalena Książek – I miejsce,  n-l Krystyna Kułaj

2007/2008 Piotr Samborski – I miejsce, n-l Krystyna Kułaj 

 

*Międzyszkolny Konkurs Literacki „Tuwim i ja”

2013/2014 Wiktoria Samborska – I miejsce, n-l Elżbieta Seńko

 

*Międzyszkolny Konkurs Literacki „Brzechwa i ja”

2010/2011 Alicja Czyż -II miejsce, n-l Aleksandra Kopiel

 

*Międzyszkolny Konkurs „W Baśniowym Świecie Andersena”

 2009/2010 Bartłomiej Obuchowicz – III miejsce, n-l Elżbieta Seńko

 2013/2014 Marta Łukasik – laureatka, n-l Jolanta Wilawer

 

*Międzyszkolny Konkurs „ Mały Mistrz Ortografii”

2013/2014 Marta Łukasik – laureatka, n-l Jolanta Wilawer

 

*Powiatowy Jesienny Konkurs Recytatorski w Zamościu

2006/2007 Weronika Greszta – laureatka, n-l Jolanta Wilawer

 

*Rejonowy Konkurs Czytelniczy „ Czy znasz… „

2013/2014 Marta Łukasik – -I miejsce, n-l Danuta Łuszczewska

 

*Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla klas III organizowany przez ODN w Zamościu

1998/1999 Agnieszka Kołtun, Agnieszka Lewicka – laureatki, n-l Marzena Mazur

1999/2000 Joanna Skórka – laureatka, n-l Bożena Kierepa

2000/2001 Rafał Sawoniewicz – laureat, n-l Krystyna Kułaj

 

*Międzyszkolny Konkurs Literacki „Dzieje Polski w legendach” w Zamościu

1999/2000 Michał Czerwieniec – nagroda, n-l Elżbieta Seńko

2002/2003 Wojciech Turczyn – III miejsce, n-l Elżbieta Seńko

2005/2006 Dominika Głowala – III miejsce, n-l Elżbieta Seńko

2008/2009 Aleksandra Juś- III miejsce, n-l Aleksandra Kopiel

2010/2011 Michał Tyrka – III miejsce, n-l DorotaSkotarska

2013/2014 Tymon Kalbarczyk – II miejsce, n-l Jolanta Wilawer

 

2015/2016 Zuzanna Gwozda – III miejsce, n-l Renata Kowarz

*Międzyszkolny Konkurs „Nasze miasto i region”  w Zamościu

2004/2005 Patrycja Niemczycka, Aleksandra Szymańska,

                   Mateusz WydmańskiIII miejsce, n-l Barbara Cybulska

2005/2006 Dominika Głowala, Bartłomiej Łoński,

                   Sebastian Sochan – II miejsce, n-l Elżbieta Seńko

2007/2008 Katarzyna Rycaj, Joanna Sobolewska–III miejsce, n-l Marzena Mazur,

                    Aleksandra Karczmarczuk – III miejsce, n-l Dorota Skotarska

2008/2009 Jakub Budzyński – III miejsce, n-l Bożena Kierepa

2013/ 2014 Agata Budzyńska, Karina Kozak – I miejsce, n-l Elżbieta Seńko,

                    Kacper Koprowski – I miejsce, n-l Dorota Skotarska 

2015/2016 Weronika Iwaniec – III miejsce n-l Renata Kowarz

 

*Oświatowy Konkurs Literacki „Nasi autorzy, nasze lektury” w Zamościu

2006/2007 Kaja Przyczyna, Patrycja Szyszko, Kamila Świszcznagroda, n-l Renata Kowarz

 

*Międzyszkolny Konkurs dla uczniów klas I „Wiem, rozumiem, stosuję w Zamościu”

2002/2003 Karolina Denkiewicz, Adriana Pilipczuk, Katarzyna Rawska, Bartłomiej Górski

 – I miejsce, n-l Dorota Skotarska

2004/2005 Eliza Byra, Bartłomiej Karwowski, Mateusz Wasiura

– I miejsce, n-l Małgorzata  Pokrzywa

2005/2006 Karolina Czerwińska, Aleksandra Szram, Patrycja Zembroń, Daniel Górnik

– II miejsce, n-l Dorota Skotarska

2006/2007 Marcelina Chachuła, Jakub Budzyński, Jakub Kopiel, Jan Siulkowski 

– I miejsce, n-l Bożena Kierepa

 

*Międzyszkolny Konkurs Teatrzyków Ekologicznych w Zamościu

2005/2006 Krzysztof Lipiec, Bartłomiej Wydmiński – III miejsce,

n-l Barbara Darda, Beata Klassek, Beata Zembroń

 

*Przegląd teatrzyków szkolnych w ramach Zamojskich Premier Teatralnych w Zamościu

2009/2010 Paulina Koczwara, Justyna Korneluk, Aleksandra Buczko, Weronika Greszta,

                   Michał Witkowski, Magdalena Książek, Piotr Samborski, Patryk Kurek, Piotr Rewucha,

                  Aleksandra Kurek, Izabela Smoter, Łukasz Wodyk – wyróżnienie , n-l Jolanta Wilawer

 

*Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „ Mały Mistrz Ortografii” w Zamościu

2013/2014 Marta Łukasik – laureat, n-l Jolanta Wilawer

 

 

Osiągnięcia matematyczne

 

*Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” i „Kangurek” w Toruniu

1998/1999 Agnieszka Kołtun – wyróżnienie, n-l Marzena Mazur

1999/2000 Bartłomiej Mużacz – nagroda, n-l Małgorzata Bakuniak

2000/2001 Mateusz Krupa, Radosław Podgórski – dobry wynik, n-l Małgorzata Pokrzywa

2001/2002 Szymon Nakoneczny – bardzo dobry wynik, Michał Szewczuk – dobry wynik,

n-l Dorota Skotarska

2002/2003 Łukasz Karwowski – wyróżnienie, n-l Bożena Kierepa

2005/2006 Adriana Poterucha, Konrad Bodys – wyróżnienie, n-l Bożena Kierepa

2006/2007 Robert Kuraszkiewicz – bardzo dobry wynik, Bartłomiej Karwowski – wyróżnienie,

n-l Małgorzata Pokrzywa

                   Patryk Kudyk – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz,

                   Krzysztof Lipiec – wyróżnienie, n-l Beata Zembroń,

                   Daniel Górnik – bardzo dobry wynik, n-l Dorota Skotarska,

                   Piotr Samborski – bardzo dobry wynik, n-l Krystyna

                  Kułaj, Karol Tytoń – bardzo dobry wynik, n-l Jolanta Wilawer

2007/2008 Szymon Denkiewicz, Radosław Górski – bardzo dobry wynik, n-l Bożena Kierepa,

                   Piotr Samborski – wyróżnienie, n-l Krystyna Kułaj,

                   Norbert Niderla – wyróżnienie, n-l Jolanta Wilawer

2008/2009 Wiktoria Samborska, Bartłomiej Obuchowicz – bardzo dobry wynik, n-l Elżbieta Seńko,

                   Monika Piotrowska – bardzo dobry wynik, n-l Barbara Cybulska,

                   Gabriel Kuśmierczyk, Tomasz Sobolewski, Michał Chwiejczak – bardzo dobry wynik,

n-l Małgorzata Pokrzywa,

                   Natalia Lewkowicz – wyróżnienie, – n-l Bożena Kierepa

2009/2010 Patryk Greszta, Karol Wojtyna – bardzo dobry wynik, n-l Bożena Kukiełka,

                    Wiktoria Samborska – wyróżnienie, n-l Elżbieta Seńko,

                    Szymon Zawada, Grzegorz Lipiec – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

2010/ 2011 Adam Kasprzak – bardzo dobry wynik, n-l. Aleksandra Kopiel

2011/2012 Daniel Kucyk, Paweł Oleszek, Michał Tyrka – wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska

2012/ 2013 Wiktor Weleńczyk- wyróżnienie, n-l Elżbieta Seńko,

                     Igor Brzozowski, Maciej Burzanowski , Tymon Kalbarczyk- wyróżnienie,

n-l Jolanta Wilawer

2013/ 2014 Damian Krzywonos- wyróżnienie,n-l Elżbieta Seńko,

                    Igor Brzozowski – bardzo dobry wynik, Tymon Kalbarczyk – wyróżnienie,

 n-l Jolanta Wilawer

 

2014/ 2015  Patrycja Ożóg – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

2015/ 2016 

Kategoria Żaczek –  klasa 2

Jacek Michał – laureat – nauczyciel p. Barbara Cybulska

Prochowicz Karol – wyróżniony – nauczyciel p. Jolanta Wilawer

Urbańczyk Kacper – wyróżniony  – nauczyciel p. Barbara Cybulska

Pakos Ewelina – wyróżniona nauczyciel p. Elżbieta Seńko

Kategoria Maluch – klasa 3

Ożóg Patrycja – wyróżniona – nauczyciel p. Renata Kowarz

2016/2017

Kategoria Żaczek – klasa 2

Krukowska Julia – wyróżnienie – nauczyciel Bożena Kierepa

Kategoria Maluch – klasa 3

Jacek Michał –  bardzo dobry wynik –  nauczyciel Barbara Cybulska

Prochowicz Karol – wyróżnienie –  nauczyciel Jolanta Wilawer

Palonka Emilia – wyróżnienie –  nauczyciel Jolanta Wilawer

Urbańczyk Kacper – wyróżnienie –  nauczyciel Barbara Cybulska

Kaniuk Szymon – wyróżnienie –  nauczyciel Beata Zembroń

Marcyniuk Martyna – wyróżnienie –  nauczyciel Beata Zembroń

Kasperski Karol – wyróżnienie –  nauczyciel Beata Zembroń

 

*Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

2002/2003 Wojciech Turczyn – bardzo dobry wynik, n-l Elżbieta Seńko

 

*Powiatowy Konkurs Matematyczny Mimak dla klas III w Zamościu

2007/2008 Piotr Samborski – laureat, n-l Krystyna Kułaj,

                   Jakub Wujec – finalista, n-l Bożena Kukiełka,

                   Joanna Sobolewska, Kacper Łaszkiewicz – finaliści, n-l Marzena Mazur,

                   Daniel Górnik – finalista, n-l Dorota Skotarska

2008/2009 – finaliści – Jakub Budzyński, Szymon Denkiewicz, Radosław Górski, n-l Bożena Kierepa,

                   Jan Siulkowski, Julia Kulińska, Michał Siemko – finaliści, n-l Aleksandra Kopiel,

                   Jakub Bekier – finalista, n-l Dorota Małys

2009/2010 Michalina Puławska – finalistka, n-l Barbara Cybulska

2010/ 2011 Paweł Oleszek- laureat,n-l Dorota Skotarska,

                    Patryk Greszta – laureat, n-l Bożena Kukiełka,  

                   Michał Tyrka- finalista, n-l Dorota Skotarska

2011/2012 Dominika Kozłowska- laureatka, Miłosz Chwiejczak – finalista, n-l Aleksandra Kopiel

2013/2014  Kacper Wdowiak- laureat, n-l Bożena Kukiełka,

                    Igor Brzozowski- laureat, Maciej Burzanowski, n-l Jolanta Wilawer,

                    Alicja Łaszkiewicz – finalista, n-l Bożena Kukiełka,

                    Agata Budzyńska, Damian Krzywonos- finaliści, n-l Elżbieta Seńko

2013/2014  Weronika Iwaniec i Patrycja Ożóg  finaliśc,i n-l Renata Kowarz

*Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych  Loginus

2010/ 2011 Patryk Greszta- laureat, n-l Bożena Kukiełka 

                     Paweł Oleszek, Michał Tyrka, Jula Lipiec- finaliścin-l Dorota Skotarska

2011/2012 Miłosz Chwiejczak, Adam Kasprzak – finaliści, n-l Aleksandra Kopiel,

                    Karolina Laskowska – finalistka, n-l Bożena Kierepa

2013/2014 Jukub Cieślak, Artur Kawalec-finaliści, n-l Elżbieta Seńko,

                    Alan Dyjak- finalista, n-l Dorota Skotarska

 

*Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas II „Liczbowe zmagania Kubusia Puchatka w Zamościu”

2004/2005 Dominika Głowala – III miejsce, n-l Elżbieta Seńko,

                   Adriana Poterucha, Patryk Karaszewski, Przemysław Kruczek – III miejsce,

n-l Bożena Kierepa

2005/2006 Patryk Kudyk – I miejsce, n-l Renata Kowarz

                    Krzysztof Lipiec – I miejsce, n-l Beata Zembroń,

                    Robert Kuraszkiewicz, Bartłomiej Karwowski – I miejsce, n-l Małgorzata Pokrzywa

2007/2008 Ewa Burcon – III miejsce, n-l Aleksandra Kopiel,

                   Marcin Flis, Jakub Bekier – III miejsce, n-l Dorota Małys

2008/2009 Wiktoria Samborska – III miejsce, n-l Elżbieta Seńko,

                    Michalina Puławska – III miejsce, n-l Barbara Cybulska,

                   Sylwia Mil – III miejsce, n-l Renata Kowarz

2009/2010 Paweł Oleszek, Miłosz Piotrowski, Michał Tyrka – III miejsce, N-l Dorota Skotarska

2011/2012 Patryk Furmańczyk – III miejsce, n-l Renata Kowarz,

                   Maciej Momot- III miejsce, n-l Barbara Darda,

                   Weronika Nowak – III miejsce, n-l Małgorzata Pokrzywa

2012/2013 Cieliszak Maurycy – I miejsce, n-l Elżbieta Seńko,

                    Alan Dyjak, Filip Łagoźny – I miejsce, n-l Dorota Skotarska

2013/ 2014 Zuzanna Sak, Wojciech Oseła – III miejsce, n-l Marzena Mazur,

                     Julia Chałupczak – III miejsce, n-l Bożena Kierepa


2015/2016 Michał Jacek, Kacper Urbańczyk –  I miejsce, n-l Barbara Cybulska,

                   Kacper Popielec – I miejsce, n-l Elżbieta Seńko

*Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III „Dzięcioł” w Zamościu

2004/2005 Aleksandra Gontarz – III miejsce, n-l Bożena Kukiełka

2005/2006 Konrad Bodys – III miejsce, n-l Bożena Kierepa

2010/ 2011 Paweł Oleszek – II miejsce, Michał Tyrka – wyróżnienie  n-l Dorota Skotarska

2013/2014 Igor Brzozowski – III miejsce, n-l Jolanta Wilawer

 

2015/2016 Weronika Iwaniec, Patrycja Ożóg- wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

*Międzyszkolny Konkurs Warcabowy dla klas III w Zamościu