Zaznacz stronę

 

 

BADMINTON

 


 


  

2016 / 17

  


 

 

Grand Prix Lubelszczyzny Młodzików z Badmintona

 

 

– IV edycja w Łopienniku Górnym, 29.03.2017r.

 

 

badminton grand prix 7 20170331 1915322816

 

 

W IV edycji turnieju spotkali się zawodnicy z natępujących klubów : UKS Amikus Łopiennik Górny, UKS KIKO Zamość, Gimnazjum nr 4 Zamość, ZSO Nr 6 Chełm, MUKS 5 Chełm. Wszyscy zawodnicy turnieju rozegrali mecze w fazie grupowej, których wynik awasował do kolejnej rundy. Każdy mecz dla poszczególnych osób był ważny i pełen sportowych emocji. Pauzujący zawodnicy wspomagali swoich graczy poprzez kibicowanie, a nawet drobne podpowiedzi dotyczące taktyki gry.

 

ZDJĘCIA

 

Kolejna faza gier była trudniejsza i  bardziej wymagająca. Widzowie, nauczyciele i trenerzy mogli podziwiać techniczne umiejętności badmintonistów, ich sportowe zacięcie i wolę walki.Gry były bardzo urozmaicone ,również dzięki rozpiętości wiekowej grających. Na boisku rywalami byli zawodnicy ze szkoły podstawowej i gimnazjanej. Młodsi udowadniali, że systematyczna praca na treningach pozwala im podjąć równą walkę ze starszymi kolegami, a nawet ją wygrać. Przykładem takich zawodników ze szkoły podstawowej są: Oskar Szewczuk( KIKO Zamość), Łukasz Woźniak( KIKO Zamość), Jakub Zawada( UKS Amikus Łopiennik Górny), Pola Zaj( UKS Amikus Łopiennik Górny).

 

 

Wyniki końcowe IV rundy przedstawiają się nastepująco:

 

Singiel męski

 

– 1m- Karol Suchodolski ( Łopiennik Górny),

 

– 2m- Jakub Zawada (Łopiennik Górny),

 

– 3m- Kacper Wołk (Gim 4 Zamość),

 

– 4m- Kacper Korzeniewski( MUKS 5 Chełm).

 

Singiel kobiecy

 

– 1m- Patrycja Sysa( Łopiennik 

 

– 2m- Natalia Wójcik( UKS KIKO Zamość),

 

– 3m- Emilia Mazurek( UKS KIKO Zamośc),

 

– 4m- Oliwia Małecka(UKS KIKO Zamość).

 

Debel męski

 

– 1m – Oskar Szewczuk, Łukasz Woźniak( UKS KIKO Zamość),

 

– 2m – Krystian Chwiejczak, Kacper Wołk9 UKS KIKO Zamość),

 

– 3m – Karol Suchodolski, Łukasz Szadura( Łopiennik Górny).

 

Debel kobiecy

 

– 1m- Magdalena Kasperska( UKS KIKO Zamość),Patrycja Sysa( Łopiennik górna),

 

– 2m- Oliwia Bojarska( Gim 4 Zamość), Natalia Wójcik( UKS KIKO Zamość),

 

– 3m/4m- Aleksandra Sapieszko( ZSO Nr 6 Chełm), Katarzyna Tatys( ZSO Nr 6 Chełm),

 

– 3m/ 4m- Oliwia Małecka( UKS KIKO Zamość), Weronika Słoma( UKS KIKO Zamość).

 

Miksty

 

–  1m – Patryk Furmańczuk – Oliwia Bojarska ( Gim 4 Zamość),

 

–  2m – Jakub Zawada – Pola Zaj (Łopiennik Górny).

 

Do rozegrania pozostały jeszcze dwie edycje, które wyłonią zwycięzców wszystkich sześciu rund.

 

Powodzenia!!!!!!!!!

 

Opiekunami zawodników byli: trener Slawomir Moździoch, Barbara Gaca, Maros Smolak.

 

 

 

 

 

 


 

Grand Prix Województwa Lubelskiego Młodzików w Badmintonie – 3 edycja

 

10.02.2017r odbyła się 3 edycja zawodów Grand Prix, w których wystartowało 38 badmintonistów z naszej szkoły. Byli to uczniowie z  klas sportowych 1a i 2a, którzy rywalizowali w punktacji generalnej z zawodnikami nastepujących klubów sportowych: Amikus Łopiennik Górny, UKS Orlik Ludwin, UKS Orły Orłów Drewniany, MUKS 5 Chełm, Górnik Łęczna S.A, UKS Ostrówek.

W czasie zawodów rozegrano:

– gra podwójna dziewcząt –  23 pary,

– gra mieszana –  19 par,

– gra pojedyńcza dziewcząt – 38 osób,

– gra pojedyńcza chłopców – 35 osób,

– gra podwójna chłopców – 13 par.

Po wielu zaciętych i ciekawych meczach miejsca medalowe zdobyli:

gra mieszana – 1m- Woźniak Bartłomomiej, Sternik JUlia

                        2m – Wójcik Natalia, Furmańczuk Patryk,

                        3m – Kozłowska Dominika, Nowosad Łukasz,

                        3m – Kasperska Magdalena, Nosal Patryk.

debel chłopców: 1m- Kasprzak Adam, Smolak Jakub,

                         2m- Korga Jakub, Lepianka Piotr,

                         3m- Kołodziejczuk Jakub, Pałczyński Kacper.

gra pojedyńcza dziewcząt: 1m- Cios Paulina,       

                                         2m- Szczepańska Julia.

gra pojedyńcza chłopców: 1m- Kasprzak Adam,

                                        2m- Smolak Jakub.

 

Opiekunami młodzieży byli p.Barbara Gaca i p.Maros Smolak.Sędzią głównym zawodów był p.Sławomir Moździoch.                                  

Zawody Grand Prix odbędą się jeszcze dwukrotnie i wtedy zostaną wyłonieni zwycięzcy poszczególnych gier po 5 edycjach spotkań.

badminton grand prix 7 20170225 1351910775

ZDJĘCIA

 


 

 

Nasi Badmintoniści najlepsi w województwie!!!!!

 

15.11.2016 r. odbyła się Wojewódzka Gimnazjada z Badmintona, w której wzięło udział 9 drużyn żeńskich i 9 drużyn męskich z całego województwa lubelskiego. Naszą szkołę reprezentowali najlepsi zawodnicy z tej dyscypliny w składzie:

Kasprzak Wiktoria (kl.3A), Laskowska Aleksandra (kl.3A), Cios Paulina (kl.2A), Piotrowski Miłosz (kl.3A), Kasprzak Adam (kl.2A), Smolak Jakub (kl.2A).

Doświadczenie, profesjonalne przygotowanie pod każdym względem naszych badmintonistów nie mogło zakończyć się inaczej, niż wygraną. Wszystkie bezpośrednie spotkania zakończyliśmy w obu grupach zwycięstwem.

Nasi uczniowie są zawodnikami UKS KIKO przy naszej szkole, a ich trenerm jest p.Sławomir Moździoch. Wszyscy bardzo cieszymy się ze zwycięstwa na zawodach tak wysokiej rangi, gdyż daje nam to możliwość reprezentowania naszej szkoły, miasta i województwa w zawodach ogólnokrajowych. Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy za radość jakiej nam dostarczyli. Gratulujemy, również trenerowi za wspaniałe przygotowanie swoich podopiecznych. Podziękowania należą się również nauczycielom wychowania fizycznego z gimnazjum p.Barbarze Gacy i p.Marosowi Smolakowi, którzy kibicowali swoim uczniom, wspierali ich i byli obecni na turnieju.

gimnazjada wojewodzka 5 20161116 1264339424

 

gimnazjada wojewodzka 2 20161116 1695927219

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1m  Gim4 Zamość,

2m  Gim Łopiennik Nadrzeczny,  3m  Gim Piotrowice, 4m  Gim6 Chełm, 5m  Gim1 Bystrzyca Stara, 6m  Gim Pallotyn Lublin, 7m  Gim2 Chełm, 8m  Gim2 Kraśnik, 9m  Gim Nowodwór.

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1m Gim4 Zamość,

2m Gim5 Zamość, 3m Gim Piotrowice, 4m Gim6 Chełm, 5m Gim Nowodwór, 6m Gim1 Włodawa, 7m Gim 10 Lublin, 8m Gim Tarnogród, 9m Gim1 Kraśnik

 


 

 

Sukces na Rejonowej Gimnazjadzie SZS w Badmintonie

 

 

gimnazjada rejonowa 2016 8 20161105 1743085651

 

 

26.10.2016 w naszej szkole odbyła się rejonowa Gimnazjada SZS w Badmintonie. Nasi badmintoniści nie dali żadnych szans rywalom z rejonu, a zgłosiło się aż 7 drużyn żeńskich (Gim. 4 Zamość, Gim. Łopiennik Nadrzeczny, Gim. 5 Zamość, Gim. Lubycza Królewska, Gim. Werbkowice, Gim. 5 Krasnystaw, Gim. 1 Hrubieszów) i 8 drużyn męskich (Gim. 4 Zamość, Gim. 5 Zamość, Gim. Orłów Drewniany, Gim. Werbkowice, Gim. 1 Hrubieszów, Gim. Łopiennik Nadrzeczny, Gim. 1 Tomaszów Lubelski, Gim. Lubycza Królewska).

 

ZDJĘCIA

 

Po rozegraniu poszczególnych spotkań, w finale, walkę o miejsce pierwsze stoczyliśmy  z Gim. Łopiennik Nadrzeczny (dziewczęta) i Gim. Orłów Drewniany (chłopcy). Poziom gry był wysoki i bardzo emocjonujący zarówno dla zawodników jak i dla opiekunów.  Startujący zawodnicy musieli zagrać na 100 % swoich umiejętności, gdyż wyniki z bezpośrednich spotkań były sumowane oddzielnie dla dziewcząt i chłopców.

 

Nasi badmintoniści wygrali wszystkie mecze, a wystąpili w następującym składzie: 

Wiktoria Kasprzak (kl.3A), Aleksandra Laskowska (kl.3A),

 

 

Miłosz Piotrowski (kl.3A), Adam Kasprzak (kl.2A), Bartłomiej Woźniak (kl.2A).

              

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Dziewczęta:

I miejsce            –            Gimnazjum Nr 4, awans wojewódzki.

II miejsce             –            Gimnazjum Łopiennik Nadrzeczny, awans wojewódzki.

Chłopcy:

I miejsce            –            Gimnazjum Nr 4, awans wojewódzki.

II miejsce             –            Gimnazjum Nr 5, awans wojewódzki.

 

Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy zwycięstw w kolejnych zawodach.

Opiekunami młodzieży była p. Barbara Gaca i p. Maros Smolak – nauczyciele wychowania fizycznego.

Zawody wojewódzkie odbędą się 15.11.2016r. na terenie naszej szkoły.

Gorąco zapraszamy kibiców i sympatyków badmintona.

 

 


 

 

Grand Prix Lubelszczyzny Młodzików w Badmintonie

 

Ludwin,21.09.2016r.

 

 

 grand prix lubelszczyzny 9 20161105 1093073310

 

W Ludwinie badmintoniści rozpoczęli swój szkolny sezon sportowy. Była to jedna z sześciu rund meczy, które zostaną przeprowadzone aby wyłonić najlepszych graczy. Szczegółowe zestawienie wyników znajduje się na blogu SP4. 

Naszą szkołę reprezentowała młodzież z klas 1A i 2A, która w drodze losowania została przegrupowana i przydzielona do różnych grup. W tych grupach do końca trwania 6 rund będą walczyć o punkty i wygraną.

Drużynę gimnazjalną wspomagają młodsze koleżanki i koledzy z klasy 6A – SP4. 

 

Opiekunami dzieci byli p.Barbara Gaca, p.Maros Smolak i p.Sławomir Mozdzioch.

 

ZDJĘCIA

 

 


 

2015 / 16


 

 

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA SZS

w Badmintonie Drużynowym

 

Najlepsi w województwie lubelskim!!!!!!!

 

wojgim badminton 10 20151121 1800142754

 

 

19 listopada w naszej szkole odbyła się Wojewódzka Gimnazjada SZS w Badmintonie Drużynowym. Nasi badmintoniści w składzie: Monika Piotrowska( kl.3A), Natalia Żujewska (kl.3A), Aleksandra Laskowska( kl.2A), Wiktoria Kasprzak( kl.2A), Miłosz Piotrowski (kl.2A), Jakub Korga (kl.1A) pokonali wszystkich rywali wygrywając złote medale i puchary.

 

Na zawody zgłosiło się 8 drużyn żeńskich i 8 męskich. Z uwagi na rangę rywalizacji emocje były ogromne. Kibice wspólnie z zawodnikami uczestniczyli w tych zmaganiach sportowych. Nasi uczniowie wygrali dzięki  swoim umiejętnościom taktyczno- technicznym, które zdobyli po wieloletniej pracy treningowej. Bardzo im dziękujemy i gratulujemy wielkiego sportowego sukcesu. Dziękujemy trenerom p. Sławkowi Moździochowi, p.Junuszowi Głebockiemu, p.Andrzejowi Śiergoniowi, to również dla nich bardzo miłe chwile.

 

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Dziewczęta 

1 m-Gim 4 Zamość, 

2 m – Gim Piotrowice, 

3 m – Gim Łopiennik Nadrzeczny

 

Chłopcy

1 m – Gim 4 Zamość,

2 m- Gim Łopiennik, 

3 m- Gim Piotrowice

 

ZDJĘCIA

 


 

REJONOWA GIMNAZJADA SZS

w Badmintonie Drużynowym

 

30.10.2015

 

badminton druynowy 2015 16 4 20151116 1053031978

 

Zawody rejonowe są kolejnym szczeblem w rywalizacji SZS, kolejnym trudniejszym wyzwaniem. Nasi mistrzowie miasta Zamościa spotkali się z najlepszymi badmintonistami z całego rejonu. Zgłosiło się 7 drużyn żeńskich i 7 drużyn męskich z następujących miast: Werbkowice, Łopiennik Nadrzeczny, Bełżec, Lubycza, Orłów Drewniany, Krasnystaw, Gim 4 Zamość, Gim 5 Zamość. Dla wszystkich były to trudne mecze, pełne napięcia do ostatniej lotki.

 

Zawodnicy walczący o miejsca na podium zagrali bardzo widowiskowe spotkania. Kibice mogli podziwiać umiejętności jakie posiadają najlepsi, trenujący zawodnicy. Wspólnie z naszymi badmintonistami przeżywaliśmy decydujące trzecie sety, wspólnie z nimi dzieliliśmy radość ze zwycięstwa.

 

Po kilku godzinach sportowych zmagań, zepsutych lotek, wymienionych rakietek sędzia główny zawodów p.Janusz Głębocki ogłosił wyniki końcowe dla obu kategorii (dziewcząt i chłopców):

 

1m- Gim 4 Zamość,

2m- Gim Łopiennik,

3m- Gim 5 Zamość.

 

Wygraliśmy zawody rejonowe, a dokonali tego Wiktoria Kasprzak kl.2A, Aleksandra Laskowska kl.2A, Monika Piotrowska kl 3A, Natalia Żujewska kl.3A, Miłosz Piotrowski kl.2A, Jakub Korga kl.1A, Adam Kasprzak kl.1A, Jakub Smolak kl.1A.

 Opiekunem młodzieży był p.Andrzej Świergoń.

 

Gratulujemy pięknego sukcesu i oczywiście trzymamy kciuki za powtórkę tego wyniku na zawodach wojewódzkich  25.11.2015 u nas w szkole. Zapraszmy przy okazji całą społecznośc szkolną do współnego kibicowania.

 badminton druynowy 2015 16 5 20151116 1117091753

ZDJĘCIA

 


 

MIEJSKA GIMNAZJADA SZS

w Badmintonie Drużynowym

 

23.10.2015r

 

Badminton jest wiodącą dyscypliną w klasach sportowych naszego gimnazjum. Reprezentując szkołę zawodnicy są świadomi, że cała społeczność szkolna oczekuje od nich po prostu zwycięstwa, miejsca na podium…….

 

O awans rejonowy rywalizowaliśmy z drużyną, z Gim5 w Zamościu. Wszystkie spotkania bezpośrednie były ważne, gdyż decydowały o sumie zdobytych punktów przez drużynę.Były emocje te duże i te małe, kibice nie zawiedli. Wspomagali naszych badmintonistów w czasie całego turnieju. Udało się, wygrali najlepsi!!!!!! Wygraliśmy w obu kategoriach dziewcząt i chłopców.

 

Nasi Mistrzowie od badmintona to: Paulina Cios kl.1A, Julia Szczepańska kl.1A, Wiktoria Kupiec kl.1A, Miłosz Piotrowski kl.2A, Jakub Korga kl.1A, Adam Kasprzak kl.1A, Jakub Smolak kl.1A, Piotr Lepianka kl,1A, Bartłomiej Woźniak kl.1A, Kacper Flak kl.1A, Patryk Nosal kl.1A.

 

Opiekunem zawodników był p.Andrzej Świergoń.

 

Gratulujemy i dziękujemy za chwile szczęścia, których nam dostarczacie.Będziemy z Wami na zawodach rejonowych 30.10 br.

 

 

 


2014 / 2015


 

 

 

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA SZS Z BADMINTONA

 

 

JESTEŚMY MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA!!

 

 

20 listopada w naszej szkole spotkali się najlepsi badmintoniści z województwa lubelskiego. Do turnieju zakwalifikowały się 8 drużyn żeńskich: Gim. nr 4 w Zamościu, Gim. nr 5 w Zamościu, Gim. w Nałęczowie, Gim. w Tarnogrodzie, Gim. Piotrowicach, Gim. w Bystrzycy Starej, Gim. w Łęcznej, Gim. w Puchaczowie i 8 drużyn męskich : Gim. nr 4 w Zamościu, Gim. nr 5 w Zamościu, Gim. w Nałęczowie, Gim. w Aleksandrowie, Gim. w Piotrowicach, Gim. nr 6 w Chełmie i Gim. nr 1 w Łęcznej.

 

Naszą szkołę reprezenowali następujący uczniowie: Julia Ziemińska (kl. 3a), Wiktoria Kasprzak (kl. 1a), Aleksandra Laskowska (kl.1a),  Mateusz Hałasa (kl. 1a), Miłosz Piotrowski (kl.1a).

gimnazjada wojew szs - badminton 1 20141123 1207564689

 

Każdy kibic sportowy wie, że ranga wojewódzka zawodów wiąże się z wysokim poziomem sportowym. Nie było łatwo przedostać się do gier finałowych. Każdy mecz to wielkie emocje i stres dla zawodników. Emocje udzielały się również trenerom, opiekunom drużyn i kibicom. Badmintoniści nie byli podzieleni na kategorie wiekowe, grali jako uczniowie gimnazjum. Nasza drużyna w większości składała sie z pierwszoklasistów, którzy mają za sobą ważne turnieje, ale wiedzieli, że tym razem walczą o MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA dla swojej szkoły. Udało sie kolejny raz wygrać, udowodnić, że Gimnazjum 4 w Zamościu ma najlepszych badmintonistów w całym województwie. Wszyscy wiemy, że nie byłoby tego sukcesu bez sumiennej i ciężkiej pracy tych młodych ludzi na treningach oraz bez trenera p.Sławomira Moździocha. Gratulujemy zwycięskiej drużynie, dziękujemy za festiwal pięknej gry i dostarczone emocje.

gimnazjada wojew szs - badminton 2 20141123 1952968874

 

ZDJĘCIA

 

 

 


AWANS WOJEWÓDZKI !!

REJONOWA GIMNAZJADA SZS Z BADMINTONA

 

 

4 listopada odbyły się w naszej szkole Rejonowe Zawody z Badmintona w ramach sportowej rywalizacji Szkolnego Związku Sportowego. Zgłosiło się 7 drużyn żeńskich z następujących szkół: Gim Bełżec, Gim Orłów Drewniany (Krasnystaw), Gim Werbkowice, Gim 4 Zamość, Gim 5 Zamość, Gim Łopiennik Nadrzeczny oraz 5 drużyn męskich: Gim 2 Tomaszów Lubelski, Gim Werbkowice, Gim 4 Zamość, Gim 5 Zamość, Gim Łopiennik Nadrzeczny.  Wszystkie drużyny bardzo ambitnie rywalizowały ze sobą wnosząc dzięki temu piękne sportowe widowisko dla kibiców. Rozegrane zostały mecze singlowe i mecze deblowe w obu kategoriach. Nasi zawodnicy wygrali wszystkie bezpośrednie spotkania i wywalczyli tytuł MISTRZA REJONU i oczywiście awans wojewódzki. Towarzyszyły im duże emocje i napięcie do ostatniej lotki kończącej mecz. Szkołę naszą reprezentowali:

 

JULIA ZIEMIŃSKA,

OKTAWIA KOISZ,

WIKTORIA KASPRZAK,

MATEUSZ HAŁASA,

MIŁOSZ PIOTROWSKI

 

którzy są również zawodnikami UKS KIKO i trenują pod kierunkiem trenera Sławomira Mozdziocha. Bardzo się cieszymy, gratulujemy i już trzymamy kciuki za województwo (20.11.2014). 

Opiekunem zawodników była p.Barbara Gaca.

 

 


 

SUKCES NASZYCH BADMINTONISTÓW 

 

w Miejskiej Gimnazjadzie SZS

 

badminton 8 20141104 1402690893

29 października odbyły się zawody z badmintona w ramach Miejskiej Gimnazjady SZS. Zgłosiły się trzy szkoły z miasta Zamościa: Gim. nr 1, Gim. nr 4 i Gim. nr 5. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Julia Ziemińska, Oktawia Koisz,

Natalia Żujewska, Monika Piotrowska,

Wiktoria Kasprzak, Aleksandra Laskowska,

Mateusz Hałasa i Miłosz Piotrowski.

Badmintoniści rozegrali mecze singlowe i deblowe. Głównymi rywalami naszych zawodników byli uczniowie z Gim. nr 5, którzy są absolwentami naszej szkoły podstawowej. Nie były to łatwe spotkania, ich poziom był bardzo wysoki i naprawdę miły dla oka kibica. Nasi badmintoniści wywalczyli już po raz kolejny tytuł Mistrza Miasta Zamościa i awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 4 listopada w naszej szkole. Trzymajcie kciuki i przyjdźcie zagrzewać nas do walki.

Nasi kibice to nie tylko uczniowie z gimnazjum, każde spotkanie oglądali i nagradzali oklaskami młodsi badmintoniści ze szkoły podstawowej, członkowie KS KIKO. Dziękujemy kibicom za ich obecność.

Zawodnikom z Gimnazjum należą się  podziękowania i gratulacje za wygrane Mistrzostwo. Gracie pięknie technicznie i taktycznie, wynik sportowy to podsumowanie waszej pracy na treningach. To również miły akcent w pracy trenera p.Sławomira Moździocha, bez którego nie byłoby tego sukcesu. Dziękujemy!!!!!

 

 


 

 

Polscy Amatorzy Badmiontona (PAB)

 

4 pażdziernika 2014r odbył się w Zamościu Ogólnopolski Turniej Amatorów w Badmintona zaliczany do rankingu PAB w sezonie 2014/2015.Nauczyciele z naszej szkoły oraz rodzice naszych podopiecznych zgłosili się tym razem jako zawodnicy, a nie trenerzy i opiekunowie.

Zawody rozegrano z podziałem na kategorie wiekowe oraz kategorie turnieju: gry singlowe, deblowe, mixty. Atmosfera zawodów była bardzo miła i pełna sportowych emocji.

 IMG 0027 1024x768

Zdjęcie z blogu sportowego UKS KIKO

 

Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

 

– gra pojedyncza kobiet 

1 miejsce ANNA WAŚKO,                                     

2 miejsce JOANNA GŁĘBOCKA,

3 miejsce  KATARZYNA OSOBA,

 

– gra pojedyncza mężczyzn

1 miejsce JANUSZ GŁĘBOCKI,

2 miejsce RAFAŁ MALEC,

3 miejsce RADOSŁAW BEŁZ,

 

– gra mieszana

1 miejsce ANNA WAŚKO- RAFAŁ MALEC

2 miejsce JOANNA GŁĘBOCKA- JANUSZ GŁĘBOCKI,

3 miejsce ANNA OBST- JAROSŁAW OBST,

 

– gra podwójna kobiet

1 miejsce BARBARA GACA- RENATA DOLINNA,

2 miejsce KATARZYNA OSOBA- JEKATERINA ZIEMIŃSKA.

 

Należy bardzo pogratulować wszystkim zawodnikom za udział w turnieju, a zwycięzcom życzyć kolejnych sukcesów.

 

 

 

 


 

BADMINTON  

 

 2013 / 2014

 


 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI w BADMINTONIE

 

Nauczyciele na zawodach

 

05.01.2014 r w Chełmie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Badmintonie – II Liga Lubelsko-Podkarpacka, w której wzięli udział tym razem jako zawodnicy nasi nauczyciele w składzie: Barbara Gaca, Anna Waśko, Andrzej Świergoń.

Poziom zawodów był bardzo wysoki, gdyż nie ma w Polsce podziału na kategorie wiekowe  w II Lidze. Tym bardziej cieszy zdobycie VIII miejsca przez naszych nauczycieli – badmintonistów reprezentujących UKS Czwórkę Zamość.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy sportowe.  ZDJĘCIA

 turniej nauczycieli w badmintona 2 20140226 1160538721

 

 


 

Złotka z naszego gimnazjum!!!!!

 

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA SZS