Laureaci i finaliści
konkursów przedmiotowych
organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
Rok szkolny 2022/2023
Wojciech Jagiełło – Laureat Konkursu Historycznego – nauczyciel – pani Małgorzata Malicka
Antoni Ulanowski – Laureat Konkursu Historycznego – nauczyciel – pani Małgorzata Malicka
Maciej Muszyński – Finalista Konkursu Historycznego – nauczyciel – pani Małgorzata Malicka
Rok szkolny 2021/2022
Wojciech Jagiełło – Laureat Konkursu Historycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty – nauczyciel – pani Małgorzata Malicka
Rok szkolny 2019/2020
Michał Jacek – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego – nauczyciel – pani Danuta Margol
Igor Muryn – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego nauczyciel – pani Agata Słowik
Rok szkolny 2018/2019
Agata Budzyńska
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
nauczyciel – pan Wojciech Bartosiewicz
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
nauczyciel – pani Anna Topolska
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Ewa Niedabylska
Igor Muryn
laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
nauczyciel – pani Agata Słowik
Michał Jacek
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Danuta Margol
Igor Brzozowski
finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Iwona Kołodziejczuk
Jakub Cieślak
finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Maria Pawłowska
Damian Krzywonos
finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Maria Pawłowska
Natalia Leśniak
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Maria Pawłowska
Alicja Łaszkiewicz
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Ewa Niedabylska
Anna Olszewska
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Maria Pawłowska
Zuzanna Sak
finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Maria Pawłowska
Michał Ścibak
finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Ewa Niedabylska
Kacper Wdowiak
finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Maria Pawłowska
Rok szkolny 2017/2018
Damian Krzywonos
finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Teresa Wszoła
Kacper Wdowiak
finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Teresa Wszoła
finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
nauczyciel – pani Małgorzata Malicka
Dawid Ziemian
finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
nauczyciel – pani Małgorzata Malicka
Alicja Łaszkiewicz
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
nauczyciel – pani Małgorzata Malicka
Rok szkolny 2016/2017
Agata Budzyńska
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Teresa Wszoła
Damian Krzywonos
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Teresa Wszoła
Kacper Wdowiak
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Teresa Wszoła
Jakub Cieślak
finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – pani Teresa Wszoła
Dawid Ziemian
finalista Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
nauczyciel – pani Anna Topolska
Rok szkolny 2015/2016
Filip Szlingiert
laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
nauczyciel – Anna Topolska
Filip Szlingiert
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Patryk Furmańczuk
laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
nauczyciel – Anna Topolska
Zofia Iwaniec
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
nauczyciel – Małgorzata Malicka
Rok szkolny 2014/2015
Filip Szlingiert
laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
nauczyciel – Anna Topolska
Rok szkolny 2013/2014
Patryk Greszta
Paweł Oleszek
laureaci Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Justyna Korneluk
laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
nauczyciel – Małgorzata Malicka
Michał Tyrka
finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Rok szkolny 2012/2013
Patryk Greszta
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Szymon Zawada
laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
nauczyciel – Jolanta Kukiełka
Rok szkolny 2011/2012
Szymon Denkiewicz
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Jan Siulkowski
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Jakub Bekier
finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Natalia Lewkowicz
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
nauczyciel – Agnieszka Pawliszak
Rok szkolny 2010/2011
Piotr Samborski
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Jakub Wujec
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Daniel Górnik
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Angelika Czujkowska
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
nauczyciel – Anna Topolska
Rok szkolny 2009/2010
Robert Kuraszkiewicz
Paweł Zwolak
Konrad Wojtyło
finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
w latach 972 – 1514. Od Cedyni do Orszy.”
nauczyciel – Małgorzata Malicka
Piotr Samborski
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Bartłomiej Karwowski
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Iwona Kołodziejczuk
Krzysztof Lipiec
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Iwona Kołodziejczuk
Rok szkolny 2007/2008
Jakub Jamroż
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Daniel Wójcik
finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Adam Wieczorek
finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Michał Smoła
finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Karolina Denkiewicz
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Rok szkolny 2006/2007
Marcin Byra
laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
nauczyciel – Agnieszka Pawliszak
laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
nauczyciel – Józefa Odój
laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego …”
nauczyciel – Józefa Odój
Paweł Orzechowski
laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
nauczyciel – Józefa Odój
Rok szkolny 2005/2006
Marcin Petrynko
laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
nauczyciel – Józefa Odój
Jakub Orzechowski
laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
nauczyciel – Józefa Odój
laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego …”
nauczyciel – Józefa Odój
Wojciech Turczyn
laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego …”
nauczyciel – Józefa Odój
Rok szkolny 2004/2005
Przemysław Rybak
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Michał Korzeń
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Rok szkolny 2003/2004
Mateusz Krupa
finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Teresa Wszoła
Rok szkolny 2001/2002
Bartłowiej Mużacz
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego
nauczyciele- Maria Janczak, Jolanta Kukiełka
Rok szkolny 2000/2001
Jakub Goryczka
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
nauczyciel – Maria Janczak