Rok szkolny 2020 / 2021

DYREKTOR SZKOŁY 

 mgr Ewa Lorenz

  

ZASTĘPCY DYREKTORA SZKOŁY 

mgr Ewa Niedabylska

mgr Renata Kowarz

 

GRONO PEDAGOGICZNE

Pedagog
mgr Renata Sadowska – Bodziuch
Edukacja wczesnoszkolna
mgr Małgorzata Pokrzywa – wych. kl. 1a
mgr Jolanta Wilawer – wych kl. 1b
mgr Beata Zembroń – wych. kl. 1c
mgr Dorota Małys – wych. kl. 2a
mgr Marzena Mazur – wych. kl 2b
mgr Bożena Kierepa- wych. kl. 2c
mgr Bożena Kukiełka – wych. kl. 3a
mgr Małgorzata Bakuniak – wych. kl. 3b
mgr Dorota Skotarska – wych. kl. 3c
Język polski 
mgr Ewa Buczak – wych. kl. 6c
mgr Joanna Kosz
mgr Renata Kudela – wych. kl. 7c
mgr Marta Pakos
mgr Agnieszka Pawliszak – wych. kl. 4a
mgr Marzena Wityk – wych. kl. 5a
 Język angielski 
mgr Robert Krukowski – wych. kl. 8c
mgr Renata Kurzępa
mgr Marek Piróg
mgr Jolanta Prażak – wych. kl. 6b
mgr Anna Smolak 
mgr Anna Zabłocka – wych. kl. 7b
Język niemiecki
mgr Agnieszka Jedlińska
mgr Agata Słowik
Historia
mgr Małgorzata Malicka 
dr Renata Mikitiuk
mgr Aneta Ścibak
 WOS
mgr Agata Mazurkiewicz
mgr Aneta Ścibak
Przyroda / Biologia 
mgr Łukasz Brykner – wych. kl. 7d
mgr Danuta Raczkiewicz
mgr Joanna Sołodzińska
 Geografia
mgr Łukasz Brykner – wych. kl. 6d
mgr Danuta Raczkiewicz
Chemia
mgr Wojciech Bartosiewicz – wych. kl. 8a
Fizyka
mgr Wiesław Żyła
Matematyka 
mgr Łukasz Brykner – wych. kl. 7d
mgr Elżbieta Gołębiowska – wych. kl. 4b
mgr Iwona Kołodziejczuk – wych. kl. 8b
mgr Ewa Niedabylska
mgr Maria Pawłowska – wych. kl. 6a
mgr Ewelina Tucka 
Informatyka  
mgr Ewa Buczak – wych. kl. 6c
mgr Wojciech Bartosiewicz – wych. kl.8a
mgr Agnieszka Boratyn – wych. kl. 5e
mgr Alicja Dziurawiec – wych. kl. 5d
mgr Małgorzata Jasek
mgr Wiesław Żyła
Plastyka 
mgr Małgorzata Hrycyk 
Muzyka 
mgr Agnieszka Hamerska
Technika  
mgr Agnieszka Boratyn – wych. kl. 6e
Wychowanie fizyczne 
mgr Małgorzata Adamowicz-Biernacka
mgr Jerzy Andruszek
mgr Barbara Cybulska
mgr Beata Karchut
mgr Jolanta Kunicka – wych. kl. 7a
mgr Rafał Malec
mgr Sławomir Moździoch 
mgr Maros Smolak
mgr Andrzej Świergoń
Religia 
mgr Małgorzata Jasek
mgr Danuta Kubicka
ks. mgr Dominik Osuchowski
mgr Dorota Pilipczuk
WDŻ
mgr Ewelina Sokołowska
mgr Aneta Ścibak 
Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Alicja Dziurawiec – wych. kl. 6d
Doradca zawodowy
mgr Małgorzata Jasek
Świetlica 
mgr Barbara Darda
mgr Beata Klassek
mgr Aleksandra Kopiel
Biblioteka
mgr Danuta Łuszczewska
mgr Anna Nogas
Nauczyciel wspomagający
mgr Barbara Bajak
mgr Barbara Gaca
mgr Agnieszka Mazurkiewicz
mgr Elżbieta Musiej
mgr Kamila Maluha-Warda
mgr Zbigniew Strzelecki
 mgr Renata Wojda

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 4

im. Stefana Batorego w Zamościu