Zaznacz stronę

Rok szkolny 2021 / 2022

DYREKTOR SZKOŁY 

 mgr Ewa Lorenz

  

ZASTĘPCY DYREKTORA SZKOŁY 

mgr Ewa Niedabylska

mgr Renata Kowarz

 

GRONO PEDAGOGICZNE

Psycholog
mgr Małgorzata Bakuniak
Edukacja wczesnoszkolna
mgr Dorota Skotarska – wych. kl. 1a
mgr Aleksandra Kopiel – wych.kl.1b
mgr Bożena Kukiełka – wych. kl. 1c
mgr Małgorzata Pokrzywa – wych. kl. 2a
mgr Jolanta Wilawer – wych kl. 2b
mgr Beata Zembroń – wych. kl. 2c
mgr Dorota Małys – wych. kl. 3a
mgr Marzena Mazur – wych. kl 3b
mgr Bożena Kierepa- wych. kl. 3c
Język polski 
mgr Ewa Buczak – wych. kl. 7c
mgr Joanna Kosz
mgr Renata Kudela – wych. kl. 8c
mgr Marta Pakos – wych. kl. 4a
mgr Agnieszka Pawliszak – wych. kl. 5a
mgr Marzena Wityk – wych. kl. 6a
 Język angielski 
mgr Robert Krukowski 
mgr Renata Kurzępa
mgr Marek Piróg
mgr Jolanta Prażak – wych. kl. 7b
mgr Anna Smolak 
mgr Anna Zabłocka – wych. kl. 8b
Język niemiecki
mgr Maria Blenker
mgr Agnieszka Jedlińska
mgr Bożenia Pintal
Historia
mgr Małgorzata Malicka 
mgr Małgorzata Hrycyk – kl.4c
mgr Aneta Ścibak
 WOS
mgr Aneta Ścibak
Przyroda / Biologia 
mgr Łukasz Brykner – wych. kl. 8d
mgr Danuta Raczkiewicz
mgr Joanna Sołodzińska
 Geografia
mgr Łukasz Brykner – wych. kl. 8d
mgr Danuta Raczkiewicz
Chemia
mgr Wojciech Bartosiewicz 
Fizyka
mgr Wiesław Żyła
Matematyka 
mgr Elżbieta Gołębiowska – wych. kl. 5b
mgr Iwona Kołodziejczuk – wych.kl.4b
mgr Ewa Niedabylska
mgr Maria Pawłowska – wych. kl. 7a
mgr Ewelina Tucka 
Informatyka  
mgr Ewa Buczak – wych. kl. 7c
mgr Agnieszka Boratyn – wych. kl. 7e
mgr Alicja Dziurawiec – wych. kl. 7d
Plastyka 
mgr Małgorzata Hrycyk – kl.4c
Muzyka 
mgr Agnieszka Hamerska
Technika  
mgr Agnieszka Boratyn – wych. kl. 7e
Wychowanie fizyczne 
mgr Małgorzata Adamowicz-Biernacka
mgr Jerzy Andruszek
mgr Barbara Cybulska
mgr Beata Karchut
mgr Jolanta Kunicka – wych. kl. 8a
mgr Barbara Korona
mgr Rafał Malec
mgr Sławomir Moździoch 
mgr Maros Smolak
mgr Andrzej Świergoń
Religia 
mgr Małgorzata Jasek
mgr Danuta Kubicka
ks. mgr Dominik Osuchowski
mgr Dorota Pilipczuk
WDŻ
mgr Ewelina Sokołowska
mgr Aneta Ścibak 
Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Alicja Dziurawiec – wych. kl. 7d
Doradca zawodowy
mgr Małgorzata Jasek
Świetlica 
mgr Barbara Darda
mgr Beata Klassek
Biblioteka
mgr Danuta Łuszczewska
Nauczyciel wspomagający
mgr Barbara Bajak
mgr Barbara Gaca
mgr Zbigniew Strzelecki
 mgr Renata Wojda

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 4

im. Stefana Batorego w Zamościu

Skip to content