W sobotę 2 kwietnia 2022r. nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla przyszłych uczniów. Tuż po przekroczeniu progu szkoły sześciolatki otrzymały znaczki z bohaterami bajek, które były symbolem przynależenia do grupy zajęciowej. Na początku przedszkolaki zostały zaproszone do auli szkoły. Tu przywitał ich Samorząd Uczniowski. Pierwszą niespodzianką dla miłych gości było ciekawe przedstawienie artystyczne w wykonaniu uczniów klas II – V. Następnie pani dyrektor Ewa Lorenz powitała dzieci wraz z rodzicami oraz zaprosiła do zwiedzania szkoły i uczestniczenia w różnorodnych formach zajęć edukacyjnych. Dzieci mogły przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Przyszli uczniowie w czasie „podróży” po szkole mogli wykazać się swoimi umiejętnościami i zdolnościami z różnych dziedzin edukacji: „Muzykolandia”, „W Krainie Przyrody”, „Bajkowa Świetlica”, ”Cyfrowa Kraina”, „Baśniowa Biblioteka”, „Umiem i potrafię”, „Kodowanie na dywanie”, „English Is Fun”, „Gimnastyka dla Smyka”. Na zakończenie Dnia Otwartego, każdy przedszkolak otrzymał w prezencie upominek – niespodziankę.

 

Skip to content