Konsultacje
nauczycieli, pedagoga i psychologa
przez dziennik LIBRUS lub inną ustaloną formę
od 25.03.2020 r.-10.04.2020 r. z możliwością przedłużenia ze względu na stan epidemii.
Dyrekcja: pod telefonem szkolnym poniedziałek-piątek 8.00-14.00, Librus: poniedziałek-piątek 15.00-16.30
Psycholog: Szwarc-Niderla Małgorzata pod telefonem szkolnym poniedziałek 8.30-12.30, wtorek 8.00-11.00
Pedagog: Sadowska-Bodziuch Renata pod telefonem szkolnym piątek 8.00-14.00, Librus: poniedziałek 11.30-14.30, wtorek 11.00-14.00, środa 8.00-13.00,
czwartek 8.00-12.00
Adamowicz Małgorzata: poniedziałek 14.00-15.00, czwartek 10.00-11.00
Andruszek Jerzy: piątek 9.00-10.00, 16.00-17.00
Bajak Barbara: wtorek 10.00-11.00, piątek 14.00-15.00
Bakuniak Małgorzata: środa 10.00-11.00, czwartek 13.00-15.00
Bartosiewicz Wojciech: poniedziałek 16.00-17.00, czwartek 9.00-10.00
Boratyn Agnieszka: wtorek 15.00-16.00, piątek 10.00-11.00
Brykner Łukasz: poniedziałek 17.00-18.00, czwartek 10.00-11.00
Buczak Ewa: wtorek 10.00-11.00, czwartek 17.00-18.00
Dziurawiec Alicja: poniedziałek 9.45-10.45, środa 15.00-16.00
Gaca Barbara: poniedziałek 9.00-10.00, czwartek 15.00-16.00
Gołębiowksa Elżbieta: wtorek 9.00-10.00, czwartek 17.00-18.00
Guzowska Agnieszka: wtorek 11.00-12.00
Hamerska Agnieszka: poniedziałek 9.00-10.00, środa 14.00-15.00
Hrycyk Małgorzata: poniedziałek 17.00-18.00, czwartek 9.00-10.00
Jasek Małgorzata: środa 8.00-9.00, 14.00-15.00
Jedlińska Agnieszka: wtorek 12.00-13.00, czwartek 8.00-9.00
Karchut Beata: wtorek 14.00-15.00, czwartek 10.00-11.00
Kierepa Bożena: wtorek 10.30-11.30, czwartek 18.00-19.00
Klech Anna: poniedziałek 16.00-17.00, wtorek 9.00-10.00
Kołodziejczuk Iwona: poniedziałek 9.45-10.45, czwartek 14.00-15.00
Kopiel Aleksandra: wtorek 9.30-10.30, czwartek 14.00-15.00
Korona Barbara: wtorek 9.00-10.00, czwartek 15.00-16.00
Kosz Joanna: poniedziałek 17.00-18.00, czwartek 8.00-9.00
Krukowski Robert: wtorek 9.00-10.00, czwartek 12.30-13.30
Kubicka Danuta: wtorek 10.00-11.00, piątek 17.00-18.00
Kudela Renata: wtorek 9.00-10.00, czwartek 15.00-16.00
Kukiełka Bożena: poniedziałek 14.00-15.00, piątek 8.00-9.00
Kułaj Krystyna: poniedziałek 9.00-10.00, czwartek 15.00-16.00
Kunicka Jolanta: wtorek 15.00-16.00, czwartek 8.00-9.00
Kurzępa Renata: poniedziałek 9.00-10.00, środa 15.00-16.00
Łuszczewska Danuta: wtorek 9.00-10.00, piątek 13.00-14.00
Malec Rafał: poniedziałek 16.00-17.00, środa 10.00-11.00
Malicka Małgorzata: wtorek 8.30.-9.30, środa 14.00-15.00
Margol Danuta: środa 12.30-13.15, piątek 8.45-9.30
Mazur Marzena: wtorek 9.00-10.00, 17.00-18.00
Moździoch Sławomir: wtorek 15.00-16.00, środa 9.00-10.00
Musiej Elżbieta: wtorek 9.00-10.00, czwartek 15.00-16.00
Ks. Osuchowski Dominik: poniedziałek 9.00-10.00, środa 14.00-15.00
Pakos Marta: wtorek 16.00-17.00, piątek 11.00-12.00
Pawliszak Agnieszka: wtorek 9.00-10.00, czwartek 13.00-14.00
Pawłowska Maria: środa 9.40-10.40, czwartek 17.00-18.00
Pilipczuk Dorota: wtorek 14.00-15.00, środa 9.00-10.00
Piróg Marek: środa 14.00-15.00, piątek 9.00-10.00
Prażak Maria: poniedziałek 9.00-10.00, 15.00-16.00
Raczkiewicz Danuta: poniedziałek 11.00-12.00, piątek 14.00-15.00
Smolak Maros: wtorek 10.00-11.00, czwartek 15.00-16.00
Strzelecki Zbigniew: poniedziałek 13.30-14.30, czwartek 8.30-9.30
Seńko Elżbieta: poniedziałek 14.00-15.00, środa 11.00-12.00
Skotarska Dorota: wtorek 9.00-10.00, czwartek 16.00-17.00
Słowik Agata: poniedziałek 10.00-11.00
Smolak Anna: poniedziałek 9.00-10.00, 15.00-16.00
Topolska Anna: wtorek 17.00-18.00, środa 8.00-9.00
Trajda Aneta: wtorek 9.00-10.00, czwartek 10.00-11.00
Warda-Maluha Kamila: poniedziałek 15.00-16.00, wtorek 8.00-9.00
Wilawer Jolanta: poniedziałek 10.00-11.00, środa 16.00-17.00
Wityk Marzena: poniedziałek 8.00-9.00, środa 14.00-15.00
Wojda Renata: poniedziałek 10.00-11.00, 13.00-14.00
Zabłocka Anna: poniedziałek 8.00-9.00, środa 14.00-15.00
Zembroń Beata: wtorek 9.00-10.00, czwartek 16.30-17.30
Żyła Wiesław: poniedziałek 9.00-10.00, środa 18.00-19.00