Mamy Finał Wojewódzki

XXIV EDYCJI TURNIEJU „Z PODWÓRKA

NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

Dnia 23 kwietnia 2024 r. na boisku „Orlik“ Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu odbył się eliminacyjny turniej piłki nożnej: „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” w kategorii wiekowej U10.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn z zamojskich szkół.

Turniej rozgrywany był w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Poszczególne mecze naszej grupy zakończyły się następującymi wynikami:

SP nr 8 (I zespół) – SP nr 4 1:2,

SP nr 9 – SP nr 4 2:1,

Społeczna SP – SP nr 4 0:5

Następnie odbyły się mecze półfinałowe;

SP nr 9 – SP nr 2 0:0 ( karne 1:3)

SP nr 3 – SP nr 4 0:3

Finał

SP nr 4 : SP nr 2 2:0

I miejsce SP nr 4

Zespół Szkoły Podstawowej nr 4 wywalczył awans do Finału Wojewódzkiego.

Finał odbędzie się w Lubartowie 22 maja 2024 r.

Wszyscy chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, padło wiele bramek i akcje podczas gry, były na najwyższym poziomie.

Filip Batalia strzelił bramkę z przewrotki, która zasługuje na bramkę turnieju. Franciszek Ożóg pełniąc funcję kapitana zespołu dzielnie poprowadził zespół do wygranej. Bramkę zamurował Hubert Sikora przy wsparciu obrońców Szymona Run i Wiktora Świdnika. Marcel Ferens strzelając bramki wzmocnił drużynę, Barłomiej Białas, Wiktor Skiba i Adam Sosnowski dzielnie wspierali kolegów w pomocy. Mimo bardzo zimnej aury, zawody rozegrano w ciepłej atmosferze.

Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 4 wystąpiła w turnieju pod nazwą Footballucky

Zespół prowadzony przez Panią Małgorzatę Adamowicz-Biernacką i rodzica Pana Pawła Ożóg wystąpił w następującym składzie:

Sikora Hubert 3c, Ożóg Franciszek kpt, 3c, Skiba Wiktor 3c, Świdnik Wiktor 3c, Ferenc Marcel 3a, Batalia Filip 3c, Białas Bartłomiej 3c, Sosnowski Adam 3c, Run Szymon 3b.

Było dużo grania, mnóstwo pozytywnej energii i radości

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej postawy i wielkiego ducha walki.

Rodzicom dziękujemy za wsparcie, doping i goracą herbatę.

Drużynie gratulujemy i życzymy sukcesów na Finałach Wojewódzkich.