Święta Bożego Narodzenia obfitują w bardzo wiele wydarzeń w naszej szkole. Nie zabrakło nas więc i na Orszaku Trzech Króli, który przeszedł ulicami Zamościa. Już tradycyjnie uczniowie naszej szkoły, którzy biorą udział w Orszaku spotkali się na Mszy Św. w pw. św. Michała Archanioła

Nasi uczniowie byli bardzo wytrwali, nie przerazili się zimna ale z charakterystyczną odwagą wyruszyli za królem w przebrani za pasterzy. Na drodze, którą przemierzał Orszak, przygotowano sceny „Pokłon pasterzy”, „Walkę dobra ze złem”. Cały Orszak dotarł przed pałac Zamoyskich, gdzie królowie oddali pokłon Dzieciątku i złożyli dary jakie ze sobą przynieśli.

Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy czynnie włączyli się w udział w Orszaku i mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej.

https://zamosc.tv/tv/16712-orszak-trzech-kroli-2020/ 

 

Skip to content