Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w Wojewódzkim Konkursie Czytelniczym „Czy znasz…?” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych przygotowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu.

12 marca 2024 roku odbył się II etap konkursu czytelniczego, w którym wzięło udział 65 uczniów z 27 szkół podstawowych. Zadaniem uczestników było samodzielne rozwiązanie testu wiedzy złożonego z 70 pytań. Finalistami zostali uczniowie:

Barbara Bojaryn i Szymon Gajewski z klasy III A.

19 marca odbył się III etap konkursu. Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego ,, Czy znasz…? Został Szymon Szewera uczeń klasy II C.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a nauczycielom i rodzicom dzieci za zaangażowanie. Bardzo się cieszymy, że rośnie nam pokolenie ludzi czytających książki.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokiego poziomu wiedzy.

Tekst i zdjęcia: D. Skotarska