Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 zdobyli medale na Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym, zorganizowanych w dniach 14-16 kwietnia 2023 w Wieliczce przez Polską Unię Karate Tradycyjnego. Solne Miasto zgromadziło 722 zawodników z 35 klubów w Polsce.

Szymon Chałupczak zdobył srebrny medal w konkurencji kata drużynowe, a Krzysztof Czerniak zdobył brązowy medal w kumite indywidualnym. Alicja Kostrubiec zdobyła brązowy medal w kata drużynowym i złoty medal w kata indywidualnym zostając Mistrzynią Polski w kategorii dzieci.

Szymon Chałupczak i Krzysztof Czerniak są uczniami klasy 1 C, a Alicja Kostrubiec chodzi do klasy 4 B.

Na co dzień nasi uczniowie trenują w Roztoczańskim Klubie Karate Tradycyjnego pod okiem senseia Radosława Niziołka.

Serdeczne gratulacje!