2 czerwca 2021 roku  uczniowie  klasy III c wraz z wychowawczynią  p. Dorotą Skotarską i rodzicami odwiedzili Krainę Zabawy „ Azyl” ’w Kolonii Sitno. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, orientacji przestrzennej, integracja zespołu klasowego  oraz uczczenie Dnia Dziecka.

Po przybyciu na miejsce  rozrywki,  dzieci najpierw wzięły udział w warsztatach plastycznych. Następnie  rywalizowały na torze przeszkód,  Ćwiczyły również  celność  strzelając  z łuku do tarczy. Dużym powodzeniem cieszyły  się zabawy na  huśtawkach, hamakach  i zjeżdżalni.  Skoki na trampolinie też przypadły do gustu naszym uczniom jednak największym zainteresowaniem cieszyła się tyrolka – 40 metrowa zjeżdżalnia na linie, która była oblegana do samego końca wycieczki.

Na zakończenie wspólnego świętowania  uczniowie  częstowali się  pieczonymi  kiełbaskami z grilla. To był udany dzień. Pogoda dopisała, podobnie jak humory. Nikt się nie nudził, zaś rozmaite atrakcje skierowane do uczniów stanowiły niezapomnianą rozrywkę.  Dzieci bardzo radośnie spędziły czas w gronie przyjaciół biorąc  aktywny udział w zabawach ruchowych  i  sprawnościowych.

Skip to content