SZKOLNY KLUB WOLONTARIUSZA

  

„Jeżeli choć jasną i dobrą myśl wniosłeś do czyjegoś umysłu,

jedną godziną szczęścia rozpromieniłeś jakieś smutne, szare życie

spełniłeś zadanie anioła na ziemi”

 (J. Lubbock)

  

Koordynatorzy Szkolnego Klubu Wolontariusza:

Łukasz Brykner

Małgorzata Hrycyk

 


ROK SZKOLNY 2019 – 2020


W dniach 20-21 września odbyła się ogólnopolska kampania Caritas Polska „Kromka Chleba dla sąsiada”. Była to zbiórka żywności długoterminowej, która zostanie przekazana w postaci paczek najbardziej potrzebującym osobom starszym i samotnym.Aktywnie do akcji włączyli się również wolontariusze z prowadzonego przy naszej szkole – Szkolnego Koła Caritas. W piątek po południu i przez całą sobotę w sieci sklepów Biedronka kwestowali wolontariusze z klasy 7b i 6c wraz ze swoimi opiekunami: p. M. Hrycyk, p.Ł. Bryknerem i p.M.Jasek.Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród klientów sklepu.(mp)