Delegacja ze Schwäbisch Hall

 

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie „Beacon” finansowanym przez niemiecki rząd. Dlatego też 9 stycznia 2019 r. odwiedzili nas, wraz z przedstawicielami miasta Zamość, Niemcy ze Schwäbisch Hall. Po oficjalnych rozmowach z Panią Dyrektor Ewą Lorenz odbyło się zwiedzanie szkoły przez delegację, w którym uczestniczyła Pani Dyrektor, nauczyciel języka niemieckiego Pani Agata Słowik i uczeń klasy 7b Igor Muryn. W rozmowach Igor zabłysnął wspaniałą znajomością języka niemieckiego. Zaproszeni goście z dużym zainteresowaniem słuchali o osiągnięciach naszych uczniów i przedsięwzięciach realizowanych przez szkołę. Zakończeniem spotkania było obejrzenie wymiennikowni z systemami grzewczymi. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Gościom spodobało się w naszej szkole. (AS)

 

 

Skip to content