Podsumowanie konkursu językowego

FRAGEN – QUESTIONS

 

 
Podobny obrazW czerwcu został podsumowany Konkurs Językowy Fragen – Questions, który polegał na systematycznym udzielaniu odpowiedzi na pytania dotyczące krajów niemieckiego i angielskiego obszaru językowego. Konkurs trwał przez cały rok szkolny 2018/19 i wymagał od uczestników systematyczności i wytrwałości. W konkursie w II semestrze wzięło udział 13 uczniów z klas VII-VIII i III gim.Konkurs przygotowały i przeprowadziły: nauczyciel języka niemieckiego Agnieszka Jedlińska i nauczyciel języka angielskiego Maria Prażak. Najwięcej poprawnych odpowiedzi udzielili uczniowie: Kajetan Słowik (3b), Bartosz Oleszek (3b), Weronika Nowak (3b), Paweł Szykuła (8d), Zofia Iwaniec (3b) i Natalia Puźniak (8b)
 
Dziękujemy za udział w konkursie. GRATULACJE!

 

 

Skip to content