Szkolny Konkurs Czytelniczy  „PIĘKNIE CZYTAM”

 

 

piknie czytam 8 20190604 104119028328 maja 2019r. po raz kolejny w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy „Pięknie czytam” dla uczniów klas II, III i IV naszej szkoły. Celem konkursu była promocja czytelnictwa oraz popularyzacja literatury dziecięcej. Do zmagań konkursowych przystąpiło 21 uczniów. Zadaniem uczestników było przeczytanie wylosowanego fragmentu książki. Uczniowie zaprezentowali wysoki poziom czytania. Komisja oceniała poprawność, płynność, dykcję i interpretację tekstu, a następnie wyłoniła zwycięzców. Konkurs zorganizowała pani Danuta Łuszczewska – nauczyciel bibliotekarz.

Zwycięzcy konkursu:

 

Klasy II

I miejsce      – Mikołaj Gleń kl. II b

II miejsce     – Zofia Szybiak kl. II c

                      Mateusz Strąk kl. II d

III miejsce    – Zuzanna Kubicka kl. II c

 

 

Klasy III

I miejsce      – Antoni Ulanowski kl. III a

Wyróżnienie – Adam Szpinda kl. III a

 

Klasy IV

I miejsce      – Maja Dziuba kl. IV f

II miejsce     – Jakub Mandziuk kl. IV a

                      Mateusz Nowak kl. IV c

III miejsce    – Kinga Romańska kl. IV e

                       Natalia Kitka kl. IV f

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 

ZDJĘCIA

Skip to content