Szanowni Państwo,
w związku z sytuacją pandemiczną i brakiem możliwości zaproszenia uczniów klas ósmych do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu,  przekazujemy naszą ofertę edukacyjną.
Dodatkowo zachęcamy do obejrzenia na godzinie wychowawczej filmu promującego naszą szkołę.

Szczegółowe informacje dotyczące edukacji w naszej szkole, znajdują się na stronie internetowej  www.lpzamosc.pl

Znajdą tam Państwo m.in. harmonogram rekrutacji oraz informację odnośnie poszczególnych specjalizacji.
Ponadto zapraszamy kandydatów do wzięcia udziału w warsztatach online przygotowujących do egzaminu wstępnego. Podczas spotkań nasi pedagodzy poprowadzą zajęcia z rysunku, malarstwa i rzeźby.
Nauczyciele przedmiotów artystycznych zaprezentują poszczególne specjalizacje. Odpowiedzą również na wszystkie pytania przyszłych kandydatów.

W razie pytań prosimy o kontakt email plsp@poczta.onet.pl lub telefoniczny 84 639 23 22, 571 219 984.

Marzena Tadeusz
Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych