Dnia  29 września 2021 r. odbył się szkolny konkurs czytelniczy „Pięknie Czytam” dla uczniów klas 2-4  szkoły podstawowej. Konkurs miał na celu podniesienie rangi i znaczenia czytelnictwa oraz zachęcenie uczniów do poszukiwania ciekawych, wartościowych książek z literatury dziecięcej. W konkursie wzięło udział 17 uczniów naszej szkoły. Każdą z klas reprezentowały dwie osoby. Zadaniem uczestników było przeczytanie wybranego przez siebie utworu poetyckiego oraz fragmentu prozy z ulubionych książek. Konkurs przebiegał w miłej  i przyjaznej atmosferze wśród pięknych nastrojowych jesiennych dekoracji oraz ekspozycji książkowych. Zaprezentowane utwory były oceniane pod kątem poprawności warsztatowej, interpretacji tekstu oraz  przekazu emocjonalnego.

Komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe za I,II i III miejsce.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w bibliotece szkolnej.

Gratulujemy! 

Skip to content