Biblioteka szkolna z okazji Poetyckich Mikołajek zorganizowała  dla dzieci z Przedszkoli  Miejskich nr 5, 12, 15 w Zamościu Konkurs Plastyczny „Święty Mikołaj wśród nas” oraz dla uczniów klas I-III naszej szkoły Konkurs Artystyczny o tematyce mikołajkowej. Konkursy odbyły się w czterech kategoriach wiekowych. Oddziały  przedszkolne wykonały plakaty o tematyce mikołajkowej. Pierwszoklasiści recytowali poezję mikołajkową, dzieci z klas drugich śpiewały piosenki, natomiast klasy trzecie wykonały prace plastyczne. Komisja brała pod uwagę kreatywność oraz ogólny wyraz artystyczny. Podsumowanie poszczególnych kategorii konkursów odbyło się: 6 grudnia 2021r. dla przedszkolaków, 13 grudnia  2021r. dla uczniów klas III, 15 grudnia 2021r. dla klas I i II.
Wyniki konkursów
Oddziały przedszkolne – Konkurs Plastyczny „Święty Mikołaj wśród nas”
Nagroda dla grupy MOTYLKI – Przedszkole nr 5 w Zamościu
Wyróżnienie dla grupy JEŻYKI – Przedszkole nr 12 w Zamościu
BIEDRONKI – Przedszkole nr 15 w Zamościu
STOKROTKI – Przedszkole nr 15 w Zamościu

Klasy I – Konkurs Recytatorski
I miejsce –   klasa I b
II miejsce –  klasa I a
III miejsce – klasa I c

Klasy II – Konkurs Muzyczny
Nagroda dla klasy II b i II c
Wyróżnienie dla  klasy II a
Klasy III – Konkurs Plastyczny

I miejsce        Lena Pakuła klasa IIIa
Gabriela Michońska klasa III b

II miejsce       Anastazja Bondyra klasa III a
Joanna Kułaj klasa III a

III miejsce      Liwia Drzewosz klasa III b
Aleksandra Tytoń klasa III a

Wyróżnienia:  Emilia Jajus klasa III a, Karolina Bednarczuk klasa III c,  Lidia Dawidowska klasa III c

Nagrodzone i wyróżnione prace plastyczne zostały  wyeksponowane na wystawie szkolnej.
Wszyscy uczestnicy  otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

Gratulujemy!

 

Skip to content