SPOTKANIE OPŁATKOWE
SZKÓŁ PRYMASOWSKICH
DIECEZJI ZAMOJSKO – LUBACZOWSKIEJ
W MAJDANIE WIELKIM

 

W sobotę 5 stycznia 2018 r. odbyło się Spotkanie Opłatkowe Szkół noszących imię Prymasa Stefana Wyszyńskiego i Fundacji DTT. Gościem honorowym tej uroczystości był jego ekscelencja Biskup Marian Rojek.

Naszą szkolną społeczność reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Oliwia Bojarska, Damian Grabowski, Igor Kasprzak, Dominika Kmieć, Ewelina Mazurek i Natalia Wójcik pod opieką p. Alicji Dziurawiec.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą w kaplicy p.w. Brata Alberta w Majdanie Wielkim, podczas której homilię wygłosił Biskup Marian Rojek.

Po Eucharystii, uczestnicy spotkania przeszli do pobliskiej Szkoły Podstawowej
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, gdzie po powitaniu gości, gospodarze zaprezentowali jasełka pt. Ziarenko czułości. Odbył się też konkurs kolęd i pastorałek.

Na zakończenie uczestnicy złożyli sobie życzenia przełamując się opłatkiem. (AD)

ZDJĘCIA 

Skip to content