„Nie lękajcie się…”

To jedne z bardziej znanych słów wypowiedzianych przez św. Jana Pawła II. Przywołujemy je w dniu, w którym obchodzimy 100 rocznicę Jego urodzin. 

Inaczej mieliśmy je obchodzić….

Niech jednak radość tego wydarzenia nie zepsuje nam obecna sytuacja. Nie lękajmy się. „ Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.”(JPII)  Trwajmy więc w radości w naszych domach – czytając, oglądając, słuchając i czując dumę. 

Niech dzień 18 maja – będzie w rodzinie okazją do świętowania i do wspólnej modlitwy za przyczyną św. Jana Pawła II o łaski dla rodzin.
Wyrazem naszej pamięci i wdzięczności było przygotowanie w gronie rodzinnym przez uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 ich  rodziców i nauczycieli tortu urodzinowego, ciastka lub laurki dla Papieża Jana Pawła II. 

Zapraszamy do galerii i wirtualnej degustacji 

Skip to content