18 maja 2021r. miało miejsce rozstrzygnięcie XIX edycji Wojewódzkiego Konkursu Twórczości dla Dzieci i Młodzieży Zawsze niech będzie… pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną  Wszyscy Razem  w Zamościu i Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Zamościu.
Jak co roku, uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca, mimo iż prac na konkurs wpłynęło bardzo dużo: w formie plastycznej – 183,
a w literackiej – 67.

Nagrodzeni uczniowie:

  • forma plastyczna:

I miejsce – Kinga Wojtyna (n-l: Bożena Kukiełka)
II miejsce – Dominik Kaczmara (n-l: Bożena Kukiełka)

  • forma literacka:

III miejsce – Hanna Skałecka (n-l: Marzena Wityk)
wyróżnienie – Julia Burda (n-l: Renata Kudela)
wyróżnienie  – Aleksander Szczepanik (n-l: Marzena Wityk)

Serdecznie gratulujemy!

Skip to content