“Zamość – the Ideal Town” 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu jest autorem VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu  ‘Zamość – the Ideal Town’ pod patronatem Prezydenta Miasta Zamość, przy współudziale Wydziału Turystyki i Promocji Urzędu Miasta. 

 Do konkursowych zmagań przystąpili  uczniowie szkół podstawowych z Zamościa i okolic. Zadaniem ich było wykonanie prac w formie elektronicznej, promujących nasze miasto. Praca miała być wykonana w j. angielskim. 

 Jury oceniało prace biorąc pod uwagę:  

* zgodność z tematyką konkursu,  

* oryginalność, pomysłowość, kreatywność,  

* wartość artystyczną i techniczną pracy.  

W kategorii: „Prezentacja multimedialna” uczennica naszej szkoły  Julia Burda z kl. 7c, pod kierunkiem p. Marii Prażak, zdobyła I miejsce. 

10.05. 2021 r. o godz. 10.00 odbyło się uroczyste wręczenia nagród. 

Gratulacje dla Julki! 

Skip to content