Drugi dzień szkolnych rozgrywek dobiegł końca. Tym razem w finałach Województwa Lubelskiego w Badmintonie Drużynowym, o prawo awansu na szczebel centralny, rywalizowali zawodnicy w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu, także tym razem przywieźli medale z tych prestiżowych rozgrywek (srebrny i brązowy), co bardzo ucieszyło naszych nauczycieli. Chcemy podkreślić, że reprezentacja szkoły składała się z uczniów jednego oddziału szkolnego 7c.
Wyniki dziewcząt (startowało 11 drużyn):
1 miejsce Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej,
2 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu – Amelia Mojsym, Hanna Wszoła, Katarzyna Niedziółka, Zuzanna Malec – opiekun Sławomir Moździoch,
3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie.
Wyniki chłopców (startowało 11 drużyn):
1 miejsce Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej,
2 miejsce Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie,
3 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu – Bartłomiej Pióro, Bartłomiej Mandziuk – opiekun Janusz Głębocki
Gratulujemy
Skip to content