Wycieczka klas czwartych do Janowa Lubelskiego

 

wycieczka do janowca 1 20190528 1187642815W dniu 27 maja 2019 r. uczniowie klasy 4b, 4e i 4f brali udział w wycieczce do Parku Rekreacyjnego Zoom Natury w Janowie Lubelskim. Jest to pierwsze w Polsce interaktywne centrum nauki oraz rekreacji dedykowane środowisku naturalnemu i ekologii. Uczestnicy wycieczki mieli okazję zwiedzić laboratorium „Runo leśne”, „Laboratorium Awifauny i Troposfery”, „Laboratorium Recyklingu i Energii” oraz obejrzeć egzotyczne zwierzęta. Sporym wyzwaniem był Park Linowy stworzony i dostosowany dla osób w każdym wieku. W Parku Kreatywnym na dzieciaki czekały ogromne dmuchańce, trampoliny i wiele innych atrakcji…

Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczynie klas p. Maria Prażak, p. Alicja Dziurawiec, p. Agnieszka Boratyn oraz p. Krystyna Kułaj

ZDJĘCIA

 

Skip to content